Categories

Archive

Nowy Targ – zobacz i rozkochaj się w tym mieście

Nowy Targ, miasto w województwie małopolskim, jest słynne z tego, że stanowi podstawowy ośrodek wymiany handlowej, komunikacyjny i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona bardzo ładną krainą, tak pod względem kulturowym, jak i przyrody.

Read more ›

Categories

Łeba- idealne miejsce na urlop nad Bałtykiem. Atrakcje, które możemy znaleźć w Łebie.

Jednym z najbardziej popularnych kierunków wakacji jest polskie morze. Od lat kusi turystów swoim pięknem, jest również gwarancją udanego wypoczynku. Duża część z nas chociaż raz odwiedziła nadmorskie kurorty. Wakacje nad Bałtykiem nie muszą być jednie spędzaniem czasu na leżakowaniu.

Read more ›

Categories

Mazury – najlepsze miejsce na urlop

Obecnie posiadamy niezwykle dużo alternatyw wakacyjnych. Z pomocą tanich przewoźników lotniczych możemy miło spędzić wakacje w którejś z zachodnich metropolii lub resortów morskich. Mocniej ambitni turyści mogą wybrać się lotem długodystansowym do Ameryki lub na daleki Wschód. Sporo rodaków z kolei nadal wybiera polskie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie posiada grono zadeklarowanych miłośników, którzy z roku na rok odwiedzają je ponownie. W czym tkwi jego magia? Czy w miejscowości Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Read more ›

Categories