Categories

Archive

Turystyka i rekreacja – czy opłaca się studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza rozpocząć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem – który profil kształcenia wybrać? To zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale również na następującą karierę i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Wybierając twórcze zabawki dla własnego potomka inwestujemy w jego przyszłość

Dziecko podczas najwcześniejszych lat swojego egzystowania niesłychanie szybko absorbuje wiedzę. Dlatego też na przykład posyła się maluchy na ponadprogramowe lekcje z języka obcego czy innego typu zajęcia. Aby natomiast go zachęcić do nauki warto zespolić obowiązek z zabawą. Polepszają się wtedy jego umiejętności kojarzeniowe oraz twórcze myślenie.

Read more ›

Categories

Jakie umiejętności można zyskać kończąc turystykę i rekreację?

Studia na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem umiejętności teoretycznych i praktycznych dotyczących dużej ilości innych dziedzin, takich jak nauka o środowisku, wiedza o kulturze, nauki humanistyczne, nauki ekonomiczne i prawo. Idealnym kandydatem na studia o tej specjalizacji jest osoba, interesująca się tą dziedziną, oraz podróżowaniem, aktywnością fizyczną i sposobami wykorzystywania wolnego czasu.

Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z istotnym wyborem – jaki profil nauki wybrać? Jest to szczególnie istotna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na następującą karierę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w ostatnich latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami światowej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories