Categories

Archive

Nowy Targ – zobacz i rozkochaj się w tym mieście

Nowy Targ, miasto w województwie małopolskim, jest słynne z tego, że stanowi podstawowy ośrodek wymiany handlowej, komunikacyjny i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona bardzo ładną krainą, tak pod względem kulturowym, jak i przyrody.

Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy opłaca się studiować?

Każdy maturzysta, który zamierza podjąć studia magisterskie, staje przed poważnym wyborem – jaki kierunek nauki wybrać? To zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodej osoby ale również na następującą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w minionych sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Wakacje tuż tuż – warto rozpocząć organizować je jak najszybciej!

Lato już blisko, z tego powodu już teraz warto przeglądnąć najświeższe propozycje i zabrać się za planowanie podróży. Wielu z nas organizuje ten okres z dużym wyprzedzeniem, nie tylko z uwagi na tańsze bilety, ale także z uwagi na wizję wycieczki, na którą wybierzemy się po męczącym okresie pracy. Read more ›

Categories