Wszystko co należy wiedzieć Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe mają wpływ nie tylko na sposób spędzania przez nas wolnego czasu, lecz dodatkowo bardzo często są źródłem, z jakiego gromadzimy wiadomości. Okazuje się, że współcześnie wpływają również na rozwój przedsiębiorczości. Przykładem są portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy model finansowania różnorodnych projektów.

koncert

Autor: -ted
Źródło: http://www.flickr.com
Serwisy tego typu stają się coraz bardziej znane w sieci i coraz więcej ludzi z nich korzysta. Dla „zwykłych” ludzi wydają się nieraz idealną okazją na urzeczywistnianie swoich planów, które wymagają zainwestowania określonej kwoty pieniędzy. Crowdfunding znaczy w swobodnym tłumaczeniu „finansowanie z tłumu”.
Na portalu polskie indiegogo każdy może się zarejestrować i poprosić pozostałych użytkowników o konieczną kwotę pieniędzy. Ludzie zbierający fundusze w ten sposób najczęściej nie oferują w zamian udziału w akcji, ale nagradzają inwestorów na wiele innych sposobów. Czasem proponują np.

Przejdź na naszą stronę – w niej oczekuje na Ciebie kompleksowy tekst (https://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/uslugi-ksiegowe) interesującego tematu. Stworzyliśmy go dla Ciebie z chęcią.

różne upominki, w tym często związane z finansowanym projektem bądź też udział w wydarzeniach itd. Każdy użytkownik może wpłacić wybraną kwotę pieniędzy, by móc wesprzeć chociaż w niewielkiej części projekt budzący największe nadzieje.

W Stanach Zjednoczonych tego rodzaju portale cieszą się wielką popularnością i wiele osób je odwiedza, zarówno tych szukających koniecznych środków, jak także finansujących nowe projekty. W Polsce ten koncept zaczyna kiełkować i bez wątpienia budzi on coraz większe zainteresowanie, czego dowodem może być chociażby Indiegogo Polska.

Jak gromadzić fundusze na realizację projektu za sprawą tego rodzaju serwisów? Wystarczy zgłosić swój projekt do portalu np. poprzez kontakt z działem odpowiedzialnymi za publikację. Rzecz jasna trzeba wiedzieć, że założenia projektu powinny być zgodne z regulaminem portalu. Zgłaszać można zarówno produkty, jak również usługi bądź przedsięwzięcia. Najważniejsze, by spełniały kryteria danej platformy crowdfundingowej np. . Po zgłoszeniu swojego projektu, twórca zazwyczaj dostaje własną podstronę, na której należy szczegółowo opisać swój projekt i w ten sposób go promować. Później już tylko trzeba czekać na zainteresowane osoby, które zechcą sfinalizować realizację projektu.

Comments are closed.