Categories

Archive

Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, niż tylko z perspektywy leżaka na plaży.
Przykładowo, gdy jedziemy do Rewala, to dobrze jest przed wyjazdem sprawdzić co dana okolica ma do zaoferowania.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto wyjeżdża na wakacje w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez długie miesiące. Jest duża grupa osób, które korzystają z ofert last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są tego rodzaju wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się walizki i w przeddzień urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest bardzo duży. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym aby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże jest w stanie konkurować z innymi europejskimi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka myślimy, że jest to całkowicie nierealne. Ma to widoczne odzwierciedlenie w wypoczynkowych wyborach Polaków. Od dłuższego czasu udajemy się na zagraniczne wyjazdy.

Read more ›

Categories

Jak co wakacje – wczasy nad morzem

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Staje się co raz pogodniej. Okres letni już blisko. A my gnijemy w pracy i fantazjujemy o błogim lenistwie. Ale dokąd udać się w tym roku? Słoneczna Grecja już zwiedzona, egzotyczne wysepki również się nam opatrzyły- może teraz czas na ojczyznę? Tylko dokąd? W Tatrach, czy nad Bałtykiem?

Read more ›

Categories