Categories

Archive

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było wymijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego leniuchowania bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wiele osób staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno bardzo piękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo w lecie cały czas ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz często bywają tu problemy z pogodą, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Read more ›

Categories

Czy nad bałtykiem ulokowane są kwatery, do których warto jeździć? A może kwatery Jantar?

Dość popularnym zaciszem do przebywania w trakcie wolnego czasu, zarówno dla rodaków, jak również obcokrajowców stało się polskie morze. Mimo faktu, że zagranicą woda jest krystalicznie czysta i niesamowicie gorąca, większość ludzi rozważa wyjazd w czasie wczasów nad polskim morzem.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories