Categories

Archive

Najpopularniejszy wakacyjny kierunek – morze

Już niedługo okres urlopowy, zatem pora zastanowić się, gdzie w tym roku spędzimy wakacje. W końcu czekaliśmy na nie okrągły rok. Sumiennie wypełnialiśmy swoje obowiązki, wiedząc, że już niedługo wynagrodzimy sobie wszystkie znoje. Już od jakiegoś czasu przeglądamy w pracy ukradkiem oferty agencji turystycznych i wymyślamy dalekie wojaże w nieznane.

Read more ›

Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

Wypoczynek nad morzem to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, niż tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, kiedy jedziemy do Rewala, to dobrze jest wcześniej sprawdzić co dana okolica może zaoferować.

Read more ›

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w ładne i ciepłe miejsce planuje to przez wiele miesięcy. Jest duża grupa osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są takiego rodzaju wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest bardzo duży. Oczywiście największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym aby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Pieniny – najlepsze na każde pory w roku

Współcześnie posiadamy mnóstwo różnych alternatyw wyjazdu na wakacje. Można wybrać się w przeprawę po Stanach Zjednoczonych, kupując niedrogi bilet do Nowego Jorku. Mamy szansę wyskoczyć na romantyczny weekend do Paryża, korzystając z wyprzedaży przewoźników lotniczych. Jeśli chodzi o Polskę, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie a także Pojezierze Mazurskie, ze uwagi na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę pragniesz odpocząć, najlepsze będą Pieniny, nie wyłącznie na lato.

Read more ›

Hel? Czemu nie

dzieci

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było pomijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji przede wszystkim będzie nasz kraj, na pewno bardzo piękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo latem bez przerwy ogromną popularnością będą się cieszyć wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Read more ›