Categories

Archive

Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

Wypoczynek nad morzem to nie jedynie leżenie na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, aby bardziej poznać okolicę, niż tylko z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, gdy jedziemy do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co konkretna okolica może zaoferować.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje ferie czy wakacje. Do dyspozycji przede wszystkim będzie nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Przykładowo latem cały czas ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz bardzo często bywają tu problemy z pogodą, wiele osób narzeka na wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było nie brane pod uwagę w naszych kalkulacjach urlopowych. Utarło się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

Categories