Categories

Archive

Czy nad bałtykiem ulokowane są kwatery, do których warto jeździć? A może kwatery Jantar?

Niesamowicie popularnym zaciszem do spędzania wolnego czasu, zarówno dla Polaków, a także obcokrajowców stało się bałtyckie wybrzeże. Mimo faktu, że we Włoszech woda jest krystalicznie czysta i niesamowicie gorąca, większość osób decyduje się na wyjazd w czasie wakacji nad polskim morzem.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Corocznie wiele osób musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje ferie czy wakacje. Do wyboru jest przede wszystkim nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Na przykład latem bez przerwy ogromną popularnością będą się cieszyć wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak bardzo często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy Bałtyk jest w stanie konkurować z innymi europejskimi kurortami? Na pierwszy rzut oka myślimy, że jest to całkowicie niemożliwe. Ma to konkretne odzwierciedlenie w wypoczynkowych wyborach rodaków. Od dłuższego czasu stawiamy na zagraniczne podróże.

Read more ›

Categories