Categories

Archive

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest duża grupa osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są tego rodzaju wyjazdy. Po prostu pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się miejsce, gdzie chcemy pojechać. Wybór zwykle jest ogromny. Oczywiście najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu żeby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Najpopularniejszy wakacyjny kierunek – morze

Już niedługo sezon letni, a więc czas zastanowić się, gdzie tego roku pojedziemy na wczasy. W końcu oczekiwaliśmy ich cały rok. W pocie czoła wykonywaliśmy swoje zadania, zdając sobie sprawę z tego, że latem wynagrodzimy sobie wszystkie znoje. Już od jakiegoś czasu przeglądamy w pracy kiedy nikt nie widzi oferty agencji turystycznych i wymyślamy dalekie wojaże w nieznane.

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże jest w stanie rywalizować z innymi europejskimi kurortami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to zupełnie nierealne. Ma to swoje odzwierciedlenie w wakacyjnych wyborach Polaków. Od dłuższego czasu udajemy się na zagraniczne wyjazdy.

Read more ›

Categories

Pieniny – najlepsze na każde pory w roku

Obecnie posiadamy mnóstwo różnych alternatyw wyjazdu na urlop. Możemy udać się w przeprawę po USA, nabywając tani bilet do Chicago. Mamy szansę wyskoczyć na romantyczny weekend do Rzymu, używając wyprzedaży linii lotniczych. Jeśli chodzi o nasz kraj, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie oraz Pojezierze Mazurskie, ze względu na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeżeli naprawdę pragniesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.

Read more ›

Categories