Categories

Archive

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długie lata było nie brane pod uwagę w naszych planach urlopowych. Utarło się, że najlepiej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego wypoczynku bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto wyjeżdża na wakacje w piękne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest bardzo wiele osób, które wybierają oferty last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są takiego rodzaju wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się walizki i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest wielki. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Czym przyciąga gości Rewal? Czemu warto udać się w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to trafione miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Warto zmobilizować się, by bardziej poznać okolicę, aniżeli tylko z perspektywy leżaka na plaży.
Na przykład, kiedy wybieramy się do Rewala, to dobrze jest przed wyjazdem sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Read more ›

Categories