Wybuduj swój własny zamek i rządź swoim królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.

W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera.

Czy powyższa notatka nakłoniła Cię do znalezienia analogicznych? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz poza tym sprawdź ponadto wypowiedzi na nasz temat.

Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (wejdź po więcej) przeprowadzi cię do rzymskiej Cywilizacji. Odważ się jako wojownik zaistnieć w antycznym koloseum. W tym miejscu czekają na ciebie stuprocentowi pogromcy, na których koncentruje wszystka

zobacz

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

twoja uwaga. Odkryj swoją bohaterskość i pokaż podczas bitwy, co umiesz. W tej rywalizacji pokażesz innym rywalom na arenie twoją umiejętność w bójce. Przyjrzyj się czy uda ci się zejść ze sceny niepokonanym. Właściwym priorytetem w zabawie jest wyjść odważnie z każdej walki.

Wyposaż twojego nieustraszonego niewolnika i pójdź razem z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w podnieceniu bitwę z konkurentem Odpowiadasz za uzbrojenie swojego bojownika. Potrzebujesz do tego różnych rzymskich rzeczy. W grze war of titans odkrywasz dalekie miejsca Europy. Na innych szczeblach czekają na ciebie kolejne cele i pojedynki.

Gra przeglądarkowa pozwoli ci być dyrektorem zoo, w którym mieszkają wszelkie stworzenia ze kontynentów również osobniki zagrożone. Opracuj rozwój zoo i dokonuj decydujących dla jego istnienia zamiarów, by zainteresować rzesze zauroczonych przybyszów.

Misją gry jest dążenie do rozwoju zoo, zapewnienie mu wiernego grona gości oglądających, którzy będą mogli odwiedzać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata. Gra damoria ułatwi ci rozbudowę królestwa, w którym staniesz się właścicielem. Wejdziesz do średniowiecznego świata.Zbudujesz warownię ożywisz własną wioskę i zaludnisz grunty. Będziesz zmuszony zrzeszać przymierza, tworzyć rycerzy i dbać o ich uzbrojenie. Stworzysz ogromną armię i pójdziesz na wojnę. Kroczysz do działań ekspansyjnych nad średniowiecznym światem.

Comments are closed.