Categories

Archive

Jak ważna jest techniczna strona organizowania imprezy? O jakiego rodzaju kwestiach powinny pamiętać firmy, jakie się tym zajmują?

Uczestnicy różnych koncertów, znaczących imprez plenerowych lub konferencji, na pewno nie zdają sobie sprawy, jak trudna jest obsługa techniczna takich imprez, nie wiedzą też, jak wiele przygotowań poprzedziło taką realizację. Zauważalny jest tylko efekt końcowy, a on bierze się z wielomiesięcznej pracy różnorodnych grup specjalistów. Należy zapewnić właściwe miejsce na organizacje wydarzenia, zebrać ekipę oświetleniową, zamówić catering, zaplanować dodatkowe atrakcje i wykonać pozostałe czynności, aby ogólnie impreza okazała się jak najbardziej udana.

Read more ›

Categories

ASG, czyli nowa moda na spędzanie wolnych chwil na świeżym powietrzu

Zarówno mali chłopcy, jak i dorośli mężczyźni w zasadzie od najdawniejszych czasów interesowali się tematyką militarną, a szczególnie bronią. Młodzi chłopcy lubią przykładowo zabawę w wojnę, używając wówczas zabawkowych pistoletów lub chociażby kijów udających broń. Dojrzali panowie zazwyczaj posiadają swoje oszczędności, które mogą być przeznaczone na ciekawe spędzanie wolnych chwil.

Read more ›

Categories

Zapobiegnij katastrofie i mandatom, organizacja imprez masowych – główne założenia, o których trzeba pamiętać.

Podczas tworzenia imprez masowych wypadałoby pamiętać o jednym podstawowym zagadnieniu, które nieodzownie powraca co pewien czas. Tworzone wydarzenie staje się wystarczająco duże po przekroczeniu 1000 uczestników. Powinniśmy wtedy zgłosić i zabezpieczyć ogół wydarzenia. Jednak nie zapomnijmy, że gdy gościmy 900 osób, to nie zwalnia nas to od myślenia.

Read more ›

Categories