Wyjątkowe wakacje: dokąd się wybrać, żeby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze ciepłe morze i tłumy urlopowiczów – tak zazwyczaj wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeżeli znudziły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez rzesze urlopowiczów i szukasz czegoś świeżego, warto zaplanować wakacje w mniej popularnych miejscach.

Bali
Autor: Mark Maxwell
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli marzą Ci się iście rajskie wczasy Bali będzie dla Ciebie (rozwinięcie tych informacji: sprawdź to – http://www.stajniaiskra.pl/) odpowiednią ofertą. Ta indonezyjska wyspa to obfitość intensywnie zielonej, egzotycznej roślinności, zapewnienie cudownej, wakacyjnej aury oraz wiele możliwości, jeśli chodzi o atrakcje dla turystów. Można podglądać życie małp na wolności, w specjalnie utworzonym parku, albo zwiedzić niezwykłe świątynie, wzniesione wśród jezior.

Jeśli podczas wakacji zdecydujemy się na leniwy odpoczynek na plaży, okoliczności przyrody, jakie zastaniemy na wyspie, sprzyjają całkowitemu relaksowi: czyściutka woda, jasny piasek, zapierające dech w piersi krajobrazy sprawiają, że Bali jest miejscem doskonałym zarówno do leniwego zażywania kąpieli słonecznych, jak i do uprawiania licznych sportów ekstremalnych. Niestety, jeśli chodzi o wczasy Bali wychodzi dość drogo, głównie ze względu na kosztowne bilety na samolot, warto jednak zaoszczędzić i wybrać się w niezapomnianą podróż – idź na stronę!

Bali
Autor: Denver Vender
Źródło: http://www.flickr.com
Tropikalna roślinność i egzotyczna obyczajowość nie trafiają do Ciebie? Być może najlepszą propozycją na urlop będzie dla Ciebie zwiedzanie USA? Stany Zjednoczone to kraj tak rozległy i zróżnicowany, iż każdy niewątpliwie znajdzie tutaj rozrywki, dostosowane do swoich upodobań.

Zainteresowała Cię taka sprawa? Jeżeli szukasz dodatkowych wiadomości, które również okażą się przydatne, kliknij tutaj i sprawdź więcej w tej ofercie.

Pragniesz spróbować swoich sił w kasynie w szalonym Las Vegas, zachwycić się pięknem Wielkiego Kanionu Kolorado, albo zwiedzić słynne Miami na Florydzie?

W każdym z tych miejsc oczekuje na Ciebie sporo różnego typu atrakcji. Stany zachwycają pięknem i zróżnicowaniem pejzaży, od wielkich metropolii po surowe skały, przyjeżdżając tu na wakacje nie sposób się nudzić. Jeżeli więc lubisz odkrywać nowe miejsca, pragniesz przywieźć z wakacji tysiące fotografii i setki wrażeń i robić latem coś oryginalnego, zwiedzanie USA będzie dla Ciebie najlepszą propozycją.

Comments are closed.