Categories

Archive

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym czasie polecają mnóstwo ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się sporym popytem.

Read more ›

Categories

Plany na urlop

Sporymi krokami idą do nas takie momenty roku, w których to często chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być długi weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie rozpoczną się również wakacje. A te, chociaż nie każdego z nas obejmują, są jak wiadomo czasem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, przez co bardzo często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.

Read more ›

Wyjazdy na wakacje i nie tylko

Jeżeli zechcemy zagwarantować naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś atrakcyjnym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych ściśle związanych z tematyką obozowo-kolonijną, odnaleźć można wiele wyjazdów tego typu. Dzieci w rozmaitych przedziałach wiekowych z ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest niemało wolnych terminów. Na portalu można też zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Read more ›

Categories

Środek jesiennej smuty, a następnie zima – wyjedź na zimowe wakacje

Nie możesz znieść jesieni, która przyszła jak co roku w samą porę, przywołując ze sobą cały arsenał charakterystycznych dla siebienajgorszych środków? Jest deszczowo, jest zachmurzenie, jest wietrznie, a wkrótce pojawi się śnieg z deszczem. Spójrz, jakie to życie jest trudne. W końcu niedawno świeciło słońce, a Ty wygrzewałeś się na nim nie myśląc, ze tak się to szybko skończy. Pytasz siebie: dlaczego to lato jest zbyt krótkie, lecz nie znajdujesz rozwiązania problemu. Zamiast nad tym rozmyślać pomyśl sobie o osobach, którzy stale przebywają w miejscach, gdzie prawie zawsze jest lato, gdzie nie ma śniegu i zimna…

Read more ›

Categories