Wymarzone wyprawy do na wyciągnięcie ręki

Wielki Budda Sri Lanka

Orientalna podróż do Azji

Podróże są niezastąpionym źródłem wiedzy i świeżych przeżyć. Jeździmy w nieznane, po to, aby przeżyć przygodę, odkryć inne kultury, poczuć ekscytację. Podczas podróży do orientalnej i wielokolorowej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.

Chiny

Jest to fascynujący kraj, pełen zaskoczeń i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Bogactwo kulturowe, piękne zabytki liczące kilka tysięcy lat, sympatyczni mieszkańcy a także wyśmienite potrawy od lat przyciągają tłumy gości. Chiny są wielkim, niezwykle zróżnicowanym państwem o bogatej i długiej historii. Wycieczka do Chin, będzie więc obfitować w różnorodne atrakcje turystyczne, począwszy od niezwykłej przyrody, poprzez zabytki, a kończąc na nowoczesnych metropoliach. Do największych atrakcji tego państwa należą: Pekin – stolica Chin, Plac Niebiańskiego Spokoju, Zakazane Miasto, Letni Pałac Cesarski, czy Świątynia Nieba. Gigantyczna budowla starożytnych Chin, to Wielki Mur. Jest to największa budowla na Ziemi, widoczna nawet z Księżyca, przekracza najbardziej urwiste szczyty i otacza całe łańcuchy górskie.

Indie

Indie z kolei, to państwo dość zagadkowe i pełne kontrastów. Wycieczka do Indii, to wspaniały pomysł, jeśli pragniemy odkryć jedną z najbardziej sędziwych kultur na Ziemi. Zabytki z różnych epok, taniec i muzyka podkreślają tożsamość narodową tego wspaniałego miejsca. Rękodzieła są tu znaczącym elementem, świadczącym o różnorodności tradycji subkontynentu indyjskiego. Zatłoczone miejsca kultu, spokojne i wyciszone świątynie, palmowe gaje i niebiańskie plaże, pokryte śniegiem szczyty, oraz pełne przepychu metropolie. Indie, nie bez powodu nazywane są krainą jedności w różnorodności, mają dosłownie wszystko, aby odwiedzający je turysta zapamiętał podróż, jako najbardziej niezwykła w swoim życiu. Nie jest istotne, który region Indii się odwiedzi, każda część tego kraju ma do zaoferowania coś unikalnego. Jeśli chcemy odwiedzić Indie last minute będzie świetną opcją, która pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Sri Lanka

Kolejny kraj godny odwiedzenia, to Sri Lanka – różnorodny, ciekawy, tani i pozostawiający niezapomniane wrażenia. Sri Lanka kojarzy się z zieloną dżunglą, tarasami pól ryżowych, bujną przyrodą i nade wszystko z pyszną herbatą. Podróżnik Marco Polo nazwał Sri Lankę najwspanialszą wyspą świata. Mahatma Gandhi był przekonany, że naturalne piękno Sri Lanki jest nieporównywalne z żadnym innym krajem na całym świecie. Wyspa ta zagwarantuje nam moc wrażeń i z pewnością będzie niezapomnianą przygodą. Aby zakosztować rozkoszy wyspy, najlepiej skorzystać z oferty na ostatnią chwilę, co spowoduje ulgę dla naszego portfela. W celu przejrzenia ciekawych ofert, wpiszmy w google poszukiwane frazy, np. „sri lanka last minute”. Sri Lanka (zobacz sri lanka z niemiec) sri lanka (sprawdź sri lanka last minute z niemiec)

Źródło:

Comments are closed.