Wyprawiasz swe wesele? Przeczytaj, co możesz uczynić, by było pełne radości i oczywiście niezapomniane

Ślub i wesele to momenty, o których przedstawicielki płci żeńskiej marzą od dzieciństwa. I często nawet od tego momentu już je rozplanowują. A gdy rzeczywiście ma do tego dojść, każda przedstawicielka płci żeńskiej pragnie, aby jej wesele okazało się najlepsze i niezapomniane.

Przez kilka ostatnich lat jedną z najchętniej wybieranych atrakcji weselnych były fajerwerki. Teraz są już jednakże pospolitym standardem, a para nowożeńców prócz wyuczonego wcześniej pierwszego tańca, pragnie zaskoczyć swych weselników czymś jeszcze. Okazuje się, Iż wszędzie tam, gdzie pojawia się jakaś potrzeba, znajdzie się ktoś, kto wymyśli coś niezwykłego. I tak do wzięcia stała się dostępna fotobudka na wesele! Cóż to takiego? To słynna budka foto z romantycznych komedii z USA (to w niej błyskawicznie, w przelocie całowały się zawsze pary; a bynajmniej tak kojarzona jest przez sporą część naszych rodaków)… tylko w nieco innej formie. Fotobudka na wesele – tutaj – nie jest kabiną, do której można wejść i w jednej chwili zrobić sobie parę zdjęć, lecz budką, robiącą fotosy z podglądem na żywo na wybranym tle. Obecnie to największa atrakcja w czasie wesel! Cóż bowiem może mocniej rozbawić gości niż budka, przed którą można stanąć przebranym, zrobić kilka śmiesznych min, a później śmiać się z wszystkimi z rezultatu? Oto atrakcja, która jest jeszcze mało znana na polskim rynku, więc przyciąga prawie zawsze wszystkich weselników. Raptem każdy – bez względu na liczbę lat – pragnie sprawdzić, na własnej skórze, co to tak naprawdę jest. Odrobina szaleństwa wszak jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Jeżeli zatem robicie wesele, które ma wnieść jeszcze więcej uśmiechu i radości aniżeli zazwyczaj, pomyślcie o fotobudce. Zapewne ucieszycie nie jedynie gości, ale i samych siebie. A wspomnień zbierzecie mnóstwo. Tego typu wesele (sprawdź Alternatywa) zapamięta każdy – i siostra, i ciocia, i dziadek! A wy udowodnicie, że zaślubiny i wesele to jedynie start wspólnej, radosnej drogi życia, podczas której będzie z wami zawsze doskonała zabawa. A nie teraz ale po latach pokażecie dzieciom fotosy i będziecie razem ponownie ze wszystkiego się śmiać.

Comments are closed.