Categories

Archive

Nowy Targ – zobacz i rozkochaj się w tym mieście

Nowy Targ, miejscowość w województwie małopolskim, jest znane z faktu, że stanowi podstawowy ośrodek handlowy, komunikacyjny i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona bardzo ładną krainą, zarówno pod względem kulturowym, jak i przyrodniczym.

Read more ›

Categories

W jaki sposób planować wyprawę kamperem bądź z przyczepą?

Zima to czas bardzo dobry do realizowania wszelakich remontów i wprowadzania ulepszeń w kamperach oraz przyczepach. W ciągu paru miesięcy bez problemów uporamy się ze wszelkimi problemami technicznymi. Niemniej jednak zima to także doskonała pora, aby zacząć zamierzać oraz aranżować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców zastanawia się, w jaki sposób to zrobić.Naturalnie w pierwszej kolejności powinniśmy wyznaczyć cel tegorocznej wycieczki. Paradoksalnie bywa to trudniejsze niż reszta przygotowań.

Read more ›

Categories

Niezapomniane wczasy

W jakim kierunku Polacy zwykle wyjeżdżają na wakacje? Odpowiedź jest banalna: kraj faraonów, Maroko, Cypr. Każdego roku miasta nadmorskie w tych stronach są zatłoczone gośćmi . Niegdyś były to wycieczki egzotyczne, współcześnie te kraje są zupełnie ograne. Nie zaskoczysz przyjaciół fotkami spod piramid, ponieważ prawie każdy już je odwiedził.

Read more ›

Categories

Plecaki turystyczne deuter okazują się być naprawdę trwałe

Czy powiemy jak się przygotować na wycieczkę? Jeśli udajemy się na jakąś wyprawę, a już z pewnością jeśli udajemy się na taką, która powinna się skończyć noclegiem w namiocie, powinniśmy dopilnować, by się właściwie do niej przygotować. Chodzi tutaj o to, żeby posiadać dobry sprzęt, który pozwoli nam przetrwać oraz sprawi, że wszystko co najważniejsze będziemy trzymać przy sobie. Dobre wyposażenie w czasie takich wędrówek będzie niezwykle istotne, gdyż może się sprawdzić w najmniej spodziewanym czasie.

Read more ›

Categories