Z jakiego powodu kontynuacje gier, które były hitami będą się cieszyć tak wielkim zainteresowaniem grających

Od chwili gry zaczęto produkować pierwsze komputery ludzie zaczęli je stosować do zabawy oraz rozrywki. Pierwsze gry były bardzo proste, ale też możliwości graficzne i wydajnościowe nie były jakieś oszałamiające. Dopiero rozwój technologii komputerowych w ostatnim czasie spowodował, że możliwości podzespołów komputerowych pod tym kątem znacznie się poprawiły.

gra na konsoli

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne produkcje nie tylko będą zachwycać doskonałą fabułą, lecz również doskonałą grafiką, a cała zasługa tego tkwi w bardzo wydajnych kartach grafiki. Producenci gier dopasowują ich parametry do tego, co oferuje obecnie sprzęt.

Każde nowe wznowienie to jeszcze lepsze możliwości graficzne, nierealne do osiągnięcia we wcześniejszych wersjach. Specjalnie zostało tu napisane o nowej odsłonie, gdyż sporo obecnie sprzedawanych gier to po prostu kontynuacje kultowych produkcji, których pierwsze odsłony miały miejsce ładnych kilka lat temu.

Jeśli potrzebne Ci kolejne źródło inspiracji, zajrzyj koniecznie pod ten odsyłacz. Znajdziesz tam teksty napisane przy pomocy podobnej retoryki.

Od tamtego czasu możliwości graficzne komputerów znacznie się zwiększyły, dlatego też bardzo duże poprawie uległa również oprawa graficzna, lecz i grywalność sporo została w najnowszych wersjach ulepszona.

Jedną z tego typu nieśmiertelnych produkcji, po raz kolejny wznawianych i kolejny raz zdobywającą bardzo dużą popularność miłośników gier z całego świata jest call of duty: black ops iii. To następna część bardzo lubianej przez graczy strzelanki, osadzona w odległej przyszłości. Sama akcja rozgrywa się w roku 2065, po kilkudziesięciu latach po zdarzeń z części poprzednich. Pojawiają się nowe niebezpieczeństwa i zagrożenia, z którymi musi sobie dać radę właśnie nasz bohater.

Gra ma szybką i dynamiczną akcję, a zaawansowane możliwości w trybie multiplayer sprawiają, że stanowić może doskonałą rozrywkę ze znajomymi. Analogicznie kolejną, w tym przypadku trzecią, jest tytuł risen 3: władcy tytanów. Gra jest kontynuacją przygód z ubiegłych części, czyli wszystko dzieje się w świecie pustoszonym przez Wojny Tytanów. Także tutaj po wcieleniu się w postać bohatera będzie się miało kilka głównych misji do wykonania, na co spokojnie można przeznaczyć ponad dwadzieścia godzin gry.

Comments are closed.