Categories

Archive

Co tak naprawdę można robić ciekawego w trakcie zimowego urlopu?

Tygodniowy odpoczynek w trakcie mroźnej zimy to coś wspaniałego. W szczególności dużo powodów do radości mają takie osoby, które kochają sporty zimowe. A więc najbardziej wspaniałym pomysłem dla chcących odpocząć w trakcie przerwy zimowej są narty. Należy napisać, że jestem wielkim fanem jeżdżenia na nartach, uważam, iż tak naprawdę nie ma zbyt wielu bardziej wspaniałych form aktywności, aniżeli narty góry. Takie osoby, które sądzą nieco inaczej chyba nigdy nie miały okazji uprawiać sportów zimowych!

Read more ›

Categories

Wakacje w kraju – w jakie rejony warto się wybrać

Polska jest państwem bardzo zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej walorach świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu również sporo atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych ze względu na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu obywatele Polski mają dużo różnych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego obecnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy za granicę, często nie będąc w pełni świadomymi atrakcyjności własnych okolic.

Read more ›

Categories

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to około dwa tysiące trzysta metrów, rozciągłość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km sprawiając z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wypoczynek dwa tysiące czternaście.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej osób, chcących zasmakować ciekawych atrakcji, wyszukuje specyficzne sposoby odpoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Doskonały odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach potrzeba w większości wypadków odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

W jakie interesujące miejsce powinno wybrać się na tegoroczne wakacje?

Wakacje 2015 zbliżają się coraz prędzej, wiosna już się zaczęła, ani się obejrzymy, a zaraz rozpocznie robić się coraz cieplej i pocznie się ładne, żarliwe lato. Czy wiesz już gdzie wybierzesz się na tegoroczne wczasy? Bez wątpienia zniewalających, wspaniałych miejsc, jakie pożądane byłoby odwiedzić w upalne lato jest faktycznie sporo, zarówno w Polsce jak także za granicą.

Read more ›

Categories