Categories

Archive

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, rozciągłość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce ochoczo wybierane na wypoczynek dwa tysiące czternaście.

Read more ›

Categories

Jakie są stoki narciarskie w Zakopanem?

Wolny weekend zawsze należy zaplanować z określonym odstępem czasowym. Warto przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku. Nie trzeba przy tym konieczne opuszczać kraju, aby zafundować sobie niesamowite przeżycia. Narty Zakopane mogą stanowić genialną okazję do sprawdzenia własnych możliwości oraz ciekawego spędzenia czasu. Takie rozrywki są zdecydowanie zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to perfekcyjna opcja dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak także całych rodzin. Czas,w którym można podjąć sporo wspaniałych i pasjonujących sportów zimowych zbliża się wielkimi krokami.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, stara się wybrać specyficzne sposoby wypoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Wspaniały odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach należy czasem odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Co tak naprawdę można robić ciekawego w trakcie zimowego urlopu?

Przynajmniej tygodniowy odpoczynek w czasie mroźnej zimy to coś niesamowitego. W szczególności dużo powodów do satysfakcji mają te osoby, które uwielbiają sporty zimowe. Zatem najbardziej wspaniałym pomysłem dla pragnących odpocząć w trakcie przerwy zimowej są narty. Trzeba napisać, że jestem ogromnym fanem narciarstwa, myślę, iż w sumie to nie ma za wielu bardziej fantastycznych form aktywności sportowej, aniżeli narty góry. Takie osoby, które sądzą inaczej pewnie nigdy nie miały okazji uprawiać sportów zimowych!

Read more ›

Categories