Categories

Archive

Wakacje w kraju – w jakie rejony warto się wybrać

Polska jest państwem niezwykle różnorodnym pod wieloma względami. O jej atrakcyjności świadczy między innymi zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu również sporo świetnych miejsc na wypoczynek z uwagi na obecność jezior lub czystych rzek. Ponadto atrakcyjny jest również dostęp do morza. Z tego powodu Polacy mają dużo rozmaitych możliwości wykorzystywania wolnych chwil oraz wycieczek urlopowych. Mimo to aktualnie często obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie znając w pełni atrakcyjności własnych okolic.

Read more ›

Categories

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechami typowo alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, rozciągłość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga trzydziestu kilometrów sprawiając z nich miejsce z przyjemnością wybierane na wypoczynek 2014.

Read more ›

Categories

W jakie interesujące miejsce powinno wybrać się na tegoroczne wakacje?

Wakacje 2015 zbliżają się coraz prędzej, wiosna już się zaczęła, ani się obejrzymy, a zaraz rozpocznie robić się coraz cieplej i pocznie się ładne, żarliwe lato. Czy wiesz już gdzie wybierzesz się na tegoroczne wczasy? Bez wątpienia zniewalających, wspaniałych miejsc, jakie pożądane byłoby odwiedzić w upalne lato jest faktycznie sporo, zarówno w Polsce jak także za granicą.

Read more ›

Categories

Jakie są stoki narciarskie w Zakopanem?

Odpoczynek zawsze należy zaplanować z pewnym odstępem czasowym. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku. Nie trzeba przy tym wcale wyjeżdżać z kraju, aby zafundować sobie wspaniałe przygody. Narty Zakopane mogą stanowić perfekcyjną okazję do sprawdzenia własnych możliwości i miłego spędzenia czasu. Takie rozrywki są bez wątpienia polecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują odrobiną wolnego. Jest to doskonała oferta dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak i całych rodzin. Czas,w którym można podjąć sporo wspaniałych i wciągających sportów zimowych zbliża się coraz szybciej.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, stara się wybrać specyficzne sposoby wypoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Wspaniały odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach należy czasem odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories