Categories

Archive

Wakacyjne dni są najlepsze na rowerowe przejażdżki, więc spraw sobie jednoślad lub zatroszcz się o wyposażenie do już posiadanego

Gdy nadchodzą troszkę cieplejsze i bardziej słoneczne dni, ludzie chętniej uprawiają różne aktywności, też na świeżym powietrzu. Powodzeniem szczycą się gry zespołowe, jak także jazda na rowerze. Ta ostatnia to nie tylko wspaniała zabawa, lecz szansa, aby odbyć interesujące wycieczki. Na taką ewentualność warto się przygotować, kupując dobry jednoślad oraz nieodzowne wyposażenie.

Read more ›

Categories

Oferty wakacji w krajach bałkańskich

Intrygujące oferty podróży do wielu krajów świata, takich jak Grecja czy Rosja, nie muszą zawsze być mocno kosztowne. Bywają obecnie dostosowane one perfekcyjnie do potrzeb podróżujących. Jak jednak w nieprzeciętnym wręcz natłoku ofert biur podróży dokonać wyboru, aby potem nie żałować słabych wakacji?

Read more ›

Categories

Kraków to jedno z najbardziej popularnych wśród turystów miast w Polsce

Szacuje się, że co roku odwiedza go parę milionów odwiedzających, lecz nie należy zapominać o tym, że w mieście na co dzień mieszka i pracuje blisko milion obywateli. I mieszkańcy i turyści gdzieś muszą robić zakupy i sprawunku, trudno się więc dziwić, że w samym mieście wybudowano kilka dużych centrów handlowych, funkcjonuje kilkanaście dużych i małych bazarów i sporo sklepów osiedlowych.

Read more ›

Categories