Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się z własną ofertą do większego grona ludzi? Może posiadasz „tajemną” wiedzę, z którą chcesz podzielić się z innymi ludźmi? A więc powinieneś zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemalże chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że dobra sala szkoleniowa jest najważniejsza. Gdy sala jest nieodpowiednia, takie spotkanie nie przynosi aż tak świetnych efektów. Żadne zaskoczenie.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą chciałbyś dzielić się z innymi ludźmi? Zatem musisz zapoznać się z tym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest nieodpowiednia, takie spotkanie nie przynosi aż tak wspaniałych efektów. Tak właśnie jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona osób? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą ludzi? Zatem powinieneś zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizacja szkoleń i konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że porządna sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takie spotkanie nie daje aż tak świetnych efektów. Tak to już jest.

Read more ›

Categories