Categories

Archive

W jaki sposób zatrzymać nasze wakacyjne wspomnienia?

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas na pewno wybiera się na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tej chwili cały rok, w czasie którego w pocie czoła wykonywaliśmy powszednie zobowiązania. Po takim wyczerpującym okresie odpoczynek po prostu się nam należy. Większość z nas zamierza spędzić wakacje w jakimś wyjątkowym miejscu. Agencje turystyczne oferują nam wiele ciekawych wycieczek. Możemy wybrać mnóstwo egzotycznych zakątków. Z takiej wyprawy zabierzemy nie tylko niesamowite wrażenia oraz pamiątki. Z pewnością większość z nas uwieczni najprzyjemniejsze momenty na zdjęciach.

Read more ›

Categories

Sposoby realizowania fotografii lotniczych

Fotografia lotnicza to ogólna definicja. Prawdę mówiąc nie istnieje jednoznaczna definicja określająca tę kategorię fotografii. Technicznie rzecz biorąc są to zdjęcia z powietrza pozyskane przy pomocy nie tylko satelity czy też samolotu, helikoptera ale również każdego innego sprzętu potrafiącego sfotografować powierzchnię ziemi z dużej odległości.

Read more ›

Categories

Jeżeli pozukujesz interesującego sposobu na pokazanie swojego produktu, uwzględnij fotografię 3D

Przy zakładaniu witryny internetowej powiązanej ze sprzedażą online kluczową kwestią staje się znalezienie idealnych obrazów, jakie odpowiednio oddadzą charakter oferowanych obiektów. Ta samiutka kwestia bywa nadrzędna też w sytuacji projektowania katalogów oraz prezentacji w internecie. Pomyślnie dzisiejsza fotografia dysponuje już narzędziami, które gwarantują idealne okoliczności prezentowania produktów oraz lokalizacji.

Read more ›

Categories