Categories

Archive

W jaki sposób zatrzymać nasze wakacyjne wspomnienia?

Czas wakacyjny właśnie się zaczął. Wielu z nas niewątpliwie wybiera się na zasłużone wczasy. Marzyliśmy o tym momencie cały rok, w ciągu którego pracowicie wypełnialiśmy codzienne obowiązki. Po takim wyczerpującym okresie odpoczynek po prostu się nam należy. Wielu z nas zamierza spędzić urlop w jakimś pięknym miejscu. Agencje turystyczne oferują nam tak dużo interesujących wycieczek. Mamy do wyboru wiele egzotycznych miejsc. Z takiej eskapady przywieziemy nie tylko cudowne wspomnienia i pamiątki. Na pewno większość z nas uwieczniła najprzyjemniejsze chwile na fotografiach.

Read more ›

Categories

Sposoby realizowania fotografii lotniczych

Fotografia lotnicza to bardzo ogólna definicja. Tak naprawdę nie istnieje jednoznaczna definicja określająca tę kategorię fotografii. Technicznie sprawę biorąc są to zdjęcia z powietrza pozyskane przy pomocy nie tylko satelity albo samolotu, helikoptera ale także każdego innego sprzętu potrafiącego sfotografować powierzchnię ziemi z dużej odległości.

Read more ›

Categories

Jeżeli pozukujesz interesującego sposobu na pokazanie swojego produktu, uwzględnij fotografię 3D

Przy zakładaniu witryny internetowej powiązanej ze sprzedażą online kluczową kwestią staje się znalezienie idealnych obrazów, jakie odpowiednio oddadzą charakter oferowanych obiektów. Ta samiutka kwestia bywa nadrzędna też w sytuacji projektowania katalogów oraz prezentacji w internecie. Pomyślnie dzisiejsza fotografia dysponuje już narzędziami, które gwarantują idealne okoliczności prezentowania produktów oraz lokalizacji.

Read more ›

Categories