Złupić wroga, poznać przyszłość – czyli granie online

Zbiorowisko kosmicznych maszyn, niszczenie statków na morzu, a może symulator codzienności w kilku wymiarach? W pewnym sensie już dziś obserwujemy i bierzemy udział w coraz lepszych wersjach gier. Jak daleko gra może przypominać przyszłość?

Gry komputerowe

Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Dyskusja wokół gier dotyczy pytania – w jakim kierunku zmierzają dzisiejsze gry? Są gry piraci (polecane gry w atrakcyjnej cenie: sprawdź na stronie), które na dobre zaaklimatyzowały się już lata temu, zaczynając z Gwiezdnymi Wojnami. Symulatorów przez sieć oraz offline kosmicznych wojen jest całe mnóstwo, w większości z nich zobaczymy interfejs który koncentruje się wokół gromadzenia surowców, ulepszania robota kosmicznego, mierzenia się z głównym wrogiem. W wersjach online przeważnie obcy statek „siedzi” za innym biurkiem i pilotuje swój kosmiczny statek w przestrzeni internetowego „kosmosu”.
Jest kosmos, możemy naturalnie zejść na ziemię.informacja z serwisu – sprawdź tu -Gdy chodzi o przyziemną fabułę gry przyszłość (najlepsze gry PC – ) jest dobrze wkomponowana w Sims`ach. Ten klasyk gier od lat bazuje na identycznej fabule: kreacji rodziny, życia sąsiedzkiego i koncentrowaniu się na standardowych codziennych czynnościach życiowych. Niegdyś „naszą” postacią było kilka prostokątnych pikseli, dziś dyskusja toczy się wokół trójwymiaru i dziwacznych rozwiązań. Dlaczego? Jedna z nowszych odsłon ma odniesienie w tytule do skoku w przyszłość, na który wpływają niedzisiejsze, nieco… kosmiczne rozwiązania. Podróże w czasie, futurystyczne gadżety jak kapsuła sypialniana, plecaki na paliwo – to wszystko kojarzy się raczej z zasiedlaniem obcych planet niż cichym życiem we wspólnocie.

To nie koniec intrygujących postów. Czujesz chęć na następne? W takim razie zamieszczam tu mój odsyłacz (https://przerwa.studio/newsy) do nowej witryny. Czytaj bez limitów.

No, ale… Jeśli nie znamy przyszłości, toteż czego to wyobraźnia twórców nie wymyśli.

Kolejne gry managerowe? Mamy piłkarskie Football Managery – odciążenia dla Fify i Pro Evolution Soccer oraz podobne managery w innych konkurencjach, od koszykówki po żużel. Mamy kolejne gierki online nawiązujące do kultowych filmów. Któż z twórców gry o piratach nie wyobrażał sobie lub nie widział filmowego Jacka Sparrowa w „Piratach z Karaibów”? Gry, piraci, plansza – najczęściej akcja kręci się wokół poziomu wyszkolenia załogi, zdobywania łupów, bitew morskich. Na przykład w grze Pirates Storm wymagane jest stworzenie własnego konta w grze. Kilka sekund na wklepanie danych i mamy otwartą drogę do pierwszego statku i pierwszych podbojów.

Comments are closed.