Znajdź swoje zainteresowanie i stań się oryginalny

Jak się odróżnić, jak być nietuzinkowym? Za często myślimy o tych, co chcą być zauważalni, iż są to osoby płytkie i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia tylko popularności! Oczywiście to złe postrzeganie, ponieważ każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy osoba introwertyczna – pragnie uznania, chceodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, aby jego życie było nudne. Co więc uczynić, ażeby być oryginalnym?

tancerka w specjalnym stroju

Autor: Frank Kovalchek
Źródło: http://www.flickr.com
Dla osób, którzy preferują rzucać się w oczy istnieje dość łatwy sposób: śmieszne gadżety, takie jak koszulki z napisem to pewny sposób na sukces wśród innych. Trudno przypuszczać, by ta koszulka nie zwróciła uwagi innych. Możemy przyznać, że noszą te ubrania tylko osoby, które są nieinteresujące, ale to oczywiście ogromna niesprawiedliwość i nadużycie!

Oczywiście, iż najlepiej nosić koszulkę z nadrukiem przykładowo jakiegoś bandu muzycznego, o którym będziemy mieli jakieś pojęcie. To będzie oznaczać, iż nosimy tą koszulkę „po coś”, iż słuchamy takiej muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Jeśli nosimy taki ubiór, bo to modne, prędko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli podwójnie: z jednej strony, brak kompetencji (czyli brak wiedzy o danym zespole muzycznym, zjawisku), z drugiej, kpina z naszego pozerstwa. Spoko są dodatkowo takie śmieszne koszulki jak tutaj.

Łowienie ryb

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wobec tego stać się oryginalnym a jednocześnie nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest prosta: dbaj o swoje zainteresowania. Oczywistym jest, że najlepiej mieć takie zainteresowania, by wszystkich powaliło na kolana. Możesz przecież zbierać rzadkie antyki lub niesamowite płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednocześnie dla Ciebie są to skarby nie na sprzedaż

Nie powinieneś jednocześnie czuć się mniej oryginalny, jeśli masz w swoim zestawie kolekcjonerskim mniej znaczącego kalibru skarby. Najistotniejsza pasja, to ona buduje w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych rezultatów. Człowiek bez takiego przekonania jest trochę samotny, nie posiada punktu odniesienia i brak mu pełnego przekonania, iż to wszystko, całe życie ma sens.

Bardzo interesują nas Wasze opinie. Czy masz wątpliwości? (https://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/grille/) Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odniesiemy się do każdej wzmianki.

Jak ważna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których zbieranie różnorodnych przedmiotów, trwa już od dawna. Traktują oni własną kolekcję jak najbliższą rodzinę, nie oddali by jej nawet pod groźbą.

Comments are closed.