Zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, gdy planujesz udać się na długą wyprawę w góry.

Urlop to kapitalny czas. Zobacz, jak możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak by był udany. Każdy rozmyśla z radością o urlopie. Jedni lubią aktywnie spędzać czas: uprawiać różne sporty. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na słonecznej plaży. Są i tacy, których pasją są długie wyprawy w góry. Jeśli planujesz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, powinieneś koniecznie zadbać o dobre obuwie. Przekonaj się, jakie buty są idealne dla piechura.

Sandały source – strzał w dziesiątkę!

sandały
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Sandały source są fantastyczną propozycją dla tych, którzy kochają długie, piesze wycieczki. Dlaczego?

Ponieważ posiadają idealnie dopasowany system pasków. Dzięki temu, iż paski są mocowane do podeszwy w paru miejscach, masz gwarancję, iż takie buty, utrzymają Twą stopę w jednym miejscu, niezależnie od tego, jak długa będzie trasa, i jak niewdzięczny będzie teren. Ponadto podeszwa tych sandałów amortyzuje wszystkie drgania, jest lekka i pozwala na zachowanie dobrego balansu, w trakcie kontaktu Twojej stopy z gruntem.

Kolejną korzyścią sandałów source jest antybakteryjna podeszwa, która zabezpiecza stopę przed rozwojem niebezpiecznych bakterii. Dzięki środkowi antybakteryjnemu sandały nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Jakie są jeszcze plusy sandałów source. Sandały (pokaż szczegóły) source doskonale zabezpieczają stopę przed nieprzyjemnymi odciskami – oferta sandałów source. Jeżeli kupisz niewłaściwe buty, musisz mieć świadomość, że uciążliwe odciski mogą zepsuć Ci cały urlop i unieruchomić Cię na parę dni. Miej świadomość, iż główną przyczyną odcisków są właśnie nieodpowiednie buty.Dobry śpiwór – to podstawa!

Kolejną niezmiernie istotną kwestią jest zakup solidnego śpiwora. Są rozmaite typy śpiworów. W sklepach kupimy śpiwory (sprawdź tutaj) puchowe, syntetyczne oraz śpiwory puchowo-syntetyczne.Śpiwory puchowe są świetną propozycją dla osób, które nie obawiają się porządnej zimy. Fantastycznie sprawdzają się w różnych warunkach, przede wszystkim podczas ciężkiej zimy. Ten rodzaj śpiwora jest najczęściej wybierany na wyprawy wysokogórskie. Następnym typem są śpiwory syntetyczne. Mają niską wagę i małą objętość. Te śpiwory są idealne na lato i wiosnę. Natomiast świetną izolację przed zimnem i wilgocią stanowi ocieplenie syntetyczne i naturalny puch gęsi, które odkryjemy w śpiworach puchowo-syntetycznych. Ocieplenie syntetyczne jest po zewnętrznej stronie i doskonale chroni przed wilgocią. Dzięki temu, puch jest w nienaruszonym stanie i zachowuje swoje właściwości izolacyjne.

Jak kupić znakomity śpiwór?

wyprawa w góry
Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku istnieje wiele firm, które produkują dobre jakościowo produkty. Aby poznać właściwości takiego dobrego śpiwora wystarczy, iż zbadasz skład produktu, który pochodzi od uznanego producenta. Możesz wspomóc się Internetem, wpisując przykładowo „śpiwory małachowski”. Opis, który znajdziesz na stronie producenta, potraktuj jako przykład śpiworu „szytego na miarę”, który Cię nigdy nie zawiedzie.

Comments are closed.