Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chciałbyś przebić się z własną ofertą do większego grona ludzi? A może masz „tajemną” wiedzę, z którą chcesz podzielić się z innymi ludźmi? Zatem powinieneś zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizacja szkoleń i konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest kiepska, tego typu spotkanie nie daje aż tak świetnych efektów. Tak to już jest.

Read more ›

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się z własną ofertą do szerszego grona ludzi? Może masz „tajemną” wiedzę, z którą chciałbyś dzielić się z resztą? A więc powinieneś zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w moim przypadku niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że solidna sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takie spotkanie nie daje aż tak świetnych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chcesz przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może masz wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą? W takim razie musisz zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w moim przypadku praktycznie chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że dobra sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takowe spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›