Categories

Archive

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, jakie należy odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są pięknymi krajami. I choć tak naprawdę na tym świecie zasadniczo wszystkie kraje mają turystom sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy oraz Węgrzy bez dwóch zdań powinni być bardzo dumni z własnego kraju. Bardzo dużym atutem tych miejsc jest to, z naszego punktu widzenia, że naprawdę są bardzo blisko nas. W szczególności mieszkańcy południa Polski nie mają zbytnio daleko. Zatem: w jaki sposób zorganizować dla siebie przednią wycieczkę po Słowacji lub Węgrzech? Na początek warto spojrzeć bliżej na Słowację.

Read more ›

Categories

Co inspirującego i interesującego jest w stolicy Małopolski?

Kraków jest jednym z najchętniej zwiedzanych miast w Polsce. Do tej dawnej siedziby królów co roku przyjeżdża i przylatuje parę milionów turystów. Zachęcają ich zarówno światowej sławy zabytki, ale także życie kulturalne tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest co zwiedzać, o czym praktycznie każdy kto już tam był miał okazję zobaczyć.

Read more ›

Categories

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zachęcają

Dla turystów szukających wrażeń oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią Polski. Rewelacyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast baza noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.

Read more ›

Categories

Planujesz odwiedzić sławne miejsce? Jak się do tego zabrać, co jest najważniejsze? Pamiętaj przede wszystkim o dobrym przewodniku

Nowe miejscówki zawsze są nie do końca poznane. Choćbyśmy czuli się w nich jak u siebie w domu, to jednakowoż warto liczyć się z tym, że łatwo się w nich zagubić. To normalne, gdy się nie zna ulic, kluczowych miejsc, rozkładu przystanków czy innych potrzebnych informacji. Najczęściej błądzimy w miastach, które odwiedzamy, by pozwiedzać. W tej sytuacji będziemy prawdopodobnie błąkać się bez celu po różnych zakamarkach danego miejsca, a na końcu potwierdzimy, że nasza wyprawa była na darmo. Jak się przed tym obronić? Odpowiedzią jest solidne przygotowanie.

Read more ›

Categories

Lubimy promocje, czyli wyjazdy last minute

Nie byliście w tym roku nigdzie na wakacjach? Jeszcze nic straconego, bo biura podróży na terenie całego kraju proponują znakomite warunki wyjazdowe dla Ciebie oraz całej Twojej rodziny. Niedrogie apartamenty Hiszpania przygotowała jeszcze przed wakacjami, więc nie warto zwlekać. Znakomici specjaliści z biur turystycznych mogą pomóc w szczególności wyszukać te optymalne dla wybierających się na wczasy osób oferty.

Read more ›

Categories