Categories

Archive

Wycieczka do Tunezji

Podróż należy przeważnie planować z wyprzedzeniem, co niestety najczęściej nie okazuje się zbyt łatwe. Niełatwo teraz na ogół zdecydować się na to do jakiego kraju się udać. Wszelkie biura turystyczne prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które dużo utrudniają zupełne zorientowanie się w tym temacie. Sprawa jakoby drugorzędna, czasem okazuje się być użyteczna jeżeli ktoś poszukuje w miarę tanich, lecz doskonałych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może jednak Egipt albo Ameryka?

Read more ›

Categories

W jaki sposób lubimy spędzać urlop

Od czasu do czasu jest tak, że jadąc na wakacje pragniemy tylko i wyłącznie wypocząć, odprężyć się po trudnych miesiącach pracy. Kolejnym razem zamarzy nam się wspaniała opalenizna i pewność, że będziemy posiadali na pewno wspaniałą pogodę. Ale czasami też chcemy mieć świadomość, że będziemy mogli zwiedzić różnorakie ciekawe miejsce, dzięki którym zwiększymy swoją wiedzę na temat świata. W zależności od tego, co chcemy otrzymać, powinniśmy dobrze planować swoje wyjazdy.

Read more ›

Categories

10 pomysłów na wycieczkę po naszym kraju

Polska może się poszczycić dużą liczbą atrakcji turystycznych, zlokalizowanych w różnych punktach. Będą to na przykład ciekawe miejsca, które można znaleźć w małych miasteczkach i dużych miastach. Duże miasta często mają bardzo ciekawą historię, co ma odzwierciedlenie w dużej liczbie zabytków i innych pozostałości. Można je podziwiać w pełnej okazałości, niestety w sporej liczbie przypadków działania wojenne w dużym stopniu zaszkodziły obiektom zabytkowym, w miejscach takich jak na przykład Stolica.

Read more ›

Categories