Idealny pomysł na aktywne wczasy

W tych czasach stale gdzieś gnamy na łeb, na szyję. Nie mamy czasu by zdrowo się odżywiać, brakuje nam ogółem czasu na wszystko. Próbujemy samych siebie przed sobą wytłumaczyć, a to z tego, że nie mieliśmy czasu kolejny raz zjeść śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z zajadania stresu ogromną ilością słodyczy. Dopiero, gdy dobiera się do nas choroba większość z nas chce coś w swoim życiu zmienić.

dieta owocowa

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy wyniki badań wskazują, że coś jest nie tak zaczyna świecić się czerwona lampka i zaczynamy szukać pomocy. Dobrą opcją będą wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Ewa Dąbrowska to jedna z pierwszych osób w naszym kraju, które zaczęły pracować z dietą warzywno-owocową. Obecnie pani doktor podjęła współpracę z kilkoma ośrodkami wypoczynkowymi w całym kraju. Możemy tam pojechać na wczasy, w czasie, których zaserwowana będzie nam właściwa dieta. Dieta, którą poleca doktor Ewa Dąbrowska to nie jedynie możliwość leczenia różnych dolegliwości, ale też sposób na fantastyczną profilaktykę przed niechcianymi chorobami. Dlatego dobrze żeby wczasami z dietą warzywno-owocową zainteresowały się nie jedynie ludzie, którzy już podupadają na zdrowiu, ale również osoby, które mają mnóstwo sił witalnych i nie chciałyby zepsuć sobie zdrowia.

Sprawdź też –

Doktor Ewa Dąbrowska – pani od diety warzywno-owocowejSporo ludzi, gdy myśli o odpoczynku, myśli również o tym żeby poprawić swój stan zdrowia. Wiadomo, że równie duża liczba osób myśli jedynie o tym, by móc nic nie robić podczas wczasów, jeść, co się tylko będzie chciało i mieć święty spokój. Jednak osoby bardziej świadome stawiają na trochę inne rozwiązania. Dlatego to, co stworzyła Ewa Dąbrowska wczasy – (wczasy z dietą dr dąbrowskiej) z jej dietą stają się bardzo często wybieraną opcją.

aktywny wypoczynek w góach

Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jeszcze nie mieli państwo okazji uzyskać informacji, o jakiej diecie mówi doktor (tylko alergolog Anna Babik-Kaniak) Ewa Dąbrowska to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową Ewa Dąbrowska dieta. Dowiemy się, że przez wiele lat pani Ewa pracowała na Akademii Medycznej w Gdańsku i dowiemy się też, że stworzyła zbilansowaną warzywno-owocową dietę, która pomaga oczyścić organizm z gnieżdżących się w nim chorób – tym, którzy już się niefajnie się czują oraz pomaga utrzymać odpowiedni stan zdrowia ludziom dbającym o profilaktykę. Bo ta dieta, to mało kalorii i nieprzetworzone produkty, co w stu procentach jest zdrowe, zwłaszcza, że jest już sprawdzone przez mnóstwo osób. Dzięki tej diecie, każdy organizm w genialny sposób się oczyści. Po wczasach z dietą warzywni-owocową człowiek czuje się jak nowonarodzony.

Źródło informacji –

Comments are closed.