Categories

Archive

Bardo: spływ pontonami, czyli ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu

Często w czasie wakacji myślimy nad tym, jak w interesujący sposób spędzać wolny czas. Oczywiście świetnie sprawdzi się każda aktywność na świeżym powietrzu, idealna będzie także taka forma rozrywki, która okaże się angażująca. Naprzeciw wszelkim temu podobnym oczekiwaniom idzie spływ pontonowy w Bardzie. Read more ›

Categories

Śpiwory, deuter plecak dla turysty

Każdy, kto kiedyś miał okazję jeździć na różnego rodzaju obozy dobrze wie, że konieczny do takich wyjazdów okazuje się śpiwór. A dziś mamy przeróżne śpiwory. Wybór nie jest prosty, bo różni je nie jedynie kolor, ale różnią się również odpornością na pogodę. Bo są śpiwory, które sprawdzą się jeśli chodzi o nocowanie pod gołym niebem, ale są też te, które będą nadawały się tylko do namiotu.

Read more ›

Categories

Czy nad bałtykiem ulokowane są kwatery, do których warto jeździć? A może kwatery Jantar?

Niesamowicie popularnym zaciszem do spędzania wolnego czasu, zarówno dla Polaków, a także obcokrajowców stało się bałtyckie wybrzeże. Mimo faktu, że we Włoszech woda jest krystalicznie czysta i niesamowicie gorąca, większość osób decyduje się na wyjazd w czasie wakacji nad polskim morzem.

Read more ›

Categories

Co należy wziąć| ze sobą na górską wyprawę?

Wycieczki w góry mają od dawna wielu fanów. Wiele ludzi bardzo docenia możliwość podziwiania górskich krajobrazów, istnieje także sporo fanów wspinaczki w górach. Popularność takich metod wykorzystywania czasu nie zmalała także na chwilę obecną. Na dzień dzisiejszy jednak są większe możliwości w zakresie sprzętu, który trzeba posiadać wybierając się w wyżej położone tereny.

Read more ›

Categories

Czy atrakcyjna baza noclegowa jest konieczna w wakacyjnych wojażach?

Zwykle każda rodzina w naszym kraju przed okresem wakacyjnym staje przed próbą odpowiedzi na poważne zagadnienie, związane z określeniem celu podróży tak, by uszczęśliwić każdego jej uczestnika. Przeważnie zupełnie odmienne wymagania mają pary bezdzietne, które posiadają jeszcze zupełną dowolność w wyborze miejsca podróży i którym nie przeszkadzają mniej komfortowe warunki noclegowe, jednak te rodziny, w których pojawiły się już dzieci (zwłaszcza jeśli są już one starsze) muszą poszukiwać takiej bazy noclegowej, która zagwarantuje również należyty komfort i bezpieczeństwo. Read more ›

Categories