Categories

Archive

Wymarzone wakacje

Wakacje 2015 najwyższy czas już zaplanować. Kiedy, gdzie i za ile? Podpowiemy ci tanie oraz mniej rozpowszechnione pomysły dokąd na wczasy 2015. Gdzie wybrać się na lato, ażeby zapłacić mało bądź nic, jak także kiedy i w którym miejscu można zrobić sobie najlepsze wczasy, przerwę w nauce albo spędzić czas pośród seniorów. Dla każdego coś przyjemnego!

Read more ›

Categories

Bezstresowe latanie po świecie

Marsz technologiczny jest niezwykły. Przez całe wieki człowiek pragnął wznieść się w niebiosa niczym ptak. Dowody tej fascynacji są w słynnym micie o śmierci Ikara. Głównym marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było zbudowanie maszyny latającej. Mimo to dopiero sto lat temu bracia Wright zaliczyli swój pierwszy lot ich prymitywnym samolotem. I od tej pory wydarzenia zaczęły toczyć się zaskakująco błyskawicznie.

Read more ›

Categories

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wypadzie w góry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inną miejscowość niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która rozciąga się tylko dwie dziesiątki km od Zakopanego. Jest to cicha i malutka miejscowość górska, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Read more ›

Categories