Categories

Archive

Dlaczego chętnie odwiedzamy egzotyczne destynacje?

Czas urlopowy zbliża się dużymi krokami. Na wymarzone wakacje oczekujemy okrągły rok. To nasza zasłużona premia za sumienną pracę. Rozmyślamy o cudownych chwilach na słonecznej plaży, w cieniu wysokich palm. Już od tygodni przeglądamy broszury biur podróży i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się najczęściej składa, że są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak bardzo kusi w tych dalekich krainach? Dlaczego mnóstwo rodaków pragnęłoby spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?

Read more ›

Categories
Tags

Wyśnione wczasy, czyli jakie? Gdzie wybrać się na urlop?

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, wreszcie nadchodzi długo oczekiwany okres urlopowy. Co zrobić, jeżeli nie mamy jeszcze żadnych pomysłów na tegoroczny wypoczynek? Możliwości jest całe mnóstwo. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą biur podróży, albo poświęcić chwilę czasu na zaplanowanie wakacji samemu. Wakacje to wspaniały pretekst do tego, by wybrać się gdzieś daleko i zrelaksować się oraz, a także zregenerować siły na kolejne tygodnie pracy. Krótkie wycieczki, lub dłuższe wyjazdy, możliwości mamy wiele. Gorąca Hiszpania, upalna Turcja, a może trochę bardziej egzotyczne wyspy galapagos?

Read more ›

Categories

Poszukujesz ciekawego pomysłu na wakacje? Wybierz się na wyprawę kitesurfingową z profesjonalnym organizatorem

Wakacje są czasem, kiedy chce się wypocząć i zaznać relaksu. Jednocześnie jednak w czasie urlopowych wojaży dąży się do tego, by ujrzeć jak najwięcej ciekawych obiektów oraz zaznać emocjonujących przeżyć. Trzeba postarać się, by wakacje były niezapomnianym czasem w naszym życiu. Pomysłem na spędzenie wspaniałych wakacji potrafią okazać się wyjazdy na kitesurfing.

Read more ›

Categories

Dlaczego warto wynająć domki letniskowe nad Bałtykiem?

Wakacje powinniśmy planować na parę miesięcy przed wyjazdem. Tylko wtedy zyskamy gwarancję, że zarezerwowaliśmy najlepsze miejsce w dogodnej cenie. W sezonie jest już o wiele mniej wolnych, atrakcyjnych noclegów, ponieważ większość została wynajęta i są małe szanse, że coś się zwolni. Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wypraw jest morze.

Read more ›

Categories

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, jakie należy odwiedzić

Słowacja i Węgry są bardzo ładnymi państwami. I choć w sumie na tym świecie zasadniczo autentycznie wszystkie kraje mają podróżnym dużo do zaoferowania, to prawda jest taka, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez cienia wątpliwości mogą być dumni ze swojego państwa. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że naprawdę są bardzo blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południowej części Polski nie mają zbyt za daleko. A więc: jak zorganizować dla siebie przednią wycieczkę po Słowacji lub Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.

Read more ›

Categories