Categories

Archive

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu osób Sylwester to magiczna data, to umowne przejście z jednego roku na następny. Duża część mieszkańców Polski lubi spędzać go nie zwyczajnie – wśród rodziny, a poza granicami kraju, czasami nawet w odległych stronach. Bywają biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wycieczkach.Zwyczaj uroczystego obchodzenia nadejścia kolejnego roku pochodzi z XI wieku, kiedy to w roku 1000 nie przyszedł przewidywany przez chrześcijan koniec świata.

Read more ›

Categories

Jeśli nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje. Chciałbyś zobaczyć oryginalne miejsce w ciepłych krajach – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę na Filipiny.

Olbrzymimi krokami nadchodzą upragnione wakacje. Człowiek już myślami jest na wyczekiwanym odpoczynku. Aura sprzyja refleksji na temat rozwijających podróży. Centra turystyki i rekreacji mają pełne ręce roboty. Wiele z nich reklamuje się w tym sezonie z hasłem: Filipiny wycieczki.

Read more ›

Categories

Hotel Las Piechowice – urokliwe miejsce na udany i doskonały wypoczynek.

Urlop to ukochany temat ogromnej ilości ludzi. Dotyczy on nie tylko tych, które już były, ale też tych przyszłych, które dopiero będą planowane. Jest to zagadnienie, przy, którym bardzo się rozluźniają oraz chętnie o nim wspominają. Wakacje to także najczęściej stosowany temat do nawiązania znajomości lub rozładowania napięcia.

Read more ›

Categories