Categories

Archive

Wymarzone wesele tylko miejscowości Brzezina

Plan wycieczki po kraju nad Wisłą trzeba dokładnie przemyśleć, dlatego start warto dostosować do miasta w którym mieszkamy, czyli początku wycieczki. Gdy przyjmiemy, ze start to Wrocław, łatwo wybrać się na wycieczkę przez południową Polskę. Cel: Kraków. Read more ›

Categories

Już dziś zaopatrz się w pojemniki na wodę oraz palniki turystyczne na każdą górską wyprawę

W ostatnich latach coraz popularniejsza staje się turystyka górska. Z roku na rok na szlakach turystycznych da się ujrzeć coraz więcej osób. Mnóstwo rodzin z małymi dzieciakami wybiera się w każdą wolną niedzielę na spotkanie z naturą. Niezmiernie ważne jest to, aby być stosownie ubranym , a także wyekwipowanym w niezbędny sprzęt. Przed każdą piesza eskapadą należy upewnić się czy w plecaku znajduje się peleryna, woda do picia, coś do spożycia, mapa oraz latarka.

Read more ›

Categories

Wybieracie się do Olsztyna? Przeczytajcie, gdzie najlepiej się zatrzymać

Olsztyn jest ciekawym miastem. Miastem przyciągającym turystów z całej RP. Trzeba jednakże pamiętać także o licznej grupie ludzi przyjeżdżających do Olsztyna w celach firmowych – oni również powiększają liczbę odwiedzających. Najczęściej, kiedy ktoś wyrusza na wyprawę, główkuje skrótowo (na przykład ‘hotel Olsztyn’). I tak też wstukuje w wyszukiwarkę, gdyż w dzisiejszych czasach poszukiwania w Sieci są najszybszą formą.

Read more ›

Categories