Categories

Archive

Malediwy – dobry sposób na wypoczynek w zacisznym miejscu

Każdy nieraz marzy o skosztowaniu czegoś zupełnie innego w trakcie swoich wakacji. Współcześnie dzięki interesującym ofertom biur podróży można udawać się do rzeczywiście interesujących i egzotycznych krain. Pod tymi względami niezwykle odznaczają się Malediwy – unikatowy archipelag leżący na Oceanie Indyjskim, słynący z niebywale czarujących plaż, ciszy, przejrzystej błękitnej wody , jak również miłego wyspiarskiego klimatu.

Read more ›

Categories

Wczasy i miły czas

Znowu mamy wakacje, wydaje się myśleć każdy uczeń gimnazjum i liceum. Co ze sobą począć, to pytanie słyszymy bardzo rzadko, lecz czasem się pojawia. Życie nie musi być wcale tak oczywiste, nie można założyć, że absolutnie wszyscy się cieszą, bo nastały ferie. Są osoby, które wiecznie szukają swojego miejsca, kończy się rok szkolny, otwierają się różne możliwości, ale ciągle nie ma impulsu do nowych inicjatyw. Co wtedy począć?

Read more ›

Categories

Jak co wakacje – wczasy nad morzem

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest co raz cieplej. Sezon urlopowy za pasem. A my tkwimy w biurze i fantazjujemy o błogim obijaniu się. Ale gdzie się wybrać w tym sezonie? Słoneczna Grecja już zwiedzona, tropikalne wyspy również się nam opatrzyły- może teraz pora na ojczyznę? Tylko dokąd? W Tatrach, czy nad Bałtykiem?

Read more ›

Categories

Najchętniej odwiedzane turystyczne atrakcje w Indiach czyli co ciekawego można robić w Goa.

Indie to kraj ogromnie zróżnicowany, trudno się zresztą dziwić temu, jeżeli jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są często wybieranym miejscem na urlop czy wakacyjny wyjazd, ale żeby chociaż trochę poznać ten kraj to potrzeba dużo więcej czasu niż tylko dwa tygodnie wycieczki.

Read more ›

Categories
Tags

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Może być to dobry sposób dla osób będących na diecie, oraz dla tych umacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zamieniając samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej omijając korki i inne przeszkody na drodze, ponadto czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie związanym z dojazdem do pracy.

Read more ›