Categories

Archive

Chwile relaksu w otoczeniu nieskalanej przyrody

Bieszczady to coś znacznie więcej aniżeli niewielki kawałek Wschodnich Karpat w Polsce. Warto więc poddając się czarowi tych magicznych gór swobody pojechać w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są połoniny, czyli łąki położone powyżej górnego obrębu lasów, na wielkości około 1100 m. Rośnie na niej wyjątkowo bujna flora zbliżona w charakterze do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie okolice, zachwycająca natura, kryniczne górskie powietrze, dodatkowo cisza i równowaga z dala od wielkomiejskiego zgiełku gwarantują najlepszy odpoczynek i chwile zapomnienia w rajskim otoczeniu dziewiczej bieszczadzkiej przyrody.

Read more ›

Categories

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. Szczególnie taki poza miejscem zamieszkania. Przecież trzeba wspierać finansowo polski przemysł turystyczny! Oczywiście to dużą przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam wypoczywać, ale z pewnością nikt kto chce żyć w zdrowiu oraz jak najdłużej, nie może odmówić sobie często odpoczynku. To zapewne oczywiste?

Read more ›

Categories

Wybierz idealne miejsce na relaks – przyjedź do Karpacza!

Urlop to czas całkowitego relaksu, warto więc zawczasu się do niego przygotować. Możliwe, że na aurę nie mamy wpływu, jednakże możemy wybrać w jakie miejsce się udamy i z wyprzedzeniem zrobić rezerwację w miejscu, w którym zakwaterujemy. Odpoczynek przysługuje nam się nie tylko w porze ciepłej, ale także zimnej!

Read more ›

Categories

Zdrowy i aktywny wypoczynek dla całej rodziny w górach – Sudety

Sudety to niezwykle urozmaicona i urzekająca kraina górska, znajdująca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w znacznej mierze z naszymi czeskimi sąsiadami, mały skrawek znajduje się też na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się mnóstwo, mezoregionów, pośród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.

Read more ›

Categories

Chatki wypoczynkowe, to idealny wybór noclegów kiedy wybierasz wczasy w Bieszczadach

Bieszczady? Należy powiedzieć, że to „dziki zachód” Polski, lecz w optymistycznym tego słowa znaczeniu. Krajobraz tej zagadkowej oraz uroczej okolicy ma mnogie oraz rozpoznawcze szczegóły, które posiadają swój niezwykły wdzięk oraz tworzą niepowtarzalną nigdzie indziej atmosferę. To przede wszystkim niezliczone dzikie doliny, powykręcany San, duże puste przestrzenie oraz zalew Soliński.

Read more ›

Categories