Categories

Archive

Najlepszy sklep górski we Wrocławiu

Jeżeli naszą pasją jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń powinniśmy posiadać dobrze dobrany sprzęt, który da nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w czasie wyjazdów. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, o wiele za często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wychodzą w góry bez przygotowania. To nie pogoda i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.

Read more ›

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wycieczce w góry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inną miejscowość niż popularne Zakopane. Małopolska kryje w sobie wiele ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży tylko dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to spokojna i malutka wioska turystyczna, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla turystów.

Read more ›

Categories

Gdzie wyszukiwać wygodnych oraz zarazem niedrogich noclegów w górach?

Wybierając się w góry prawdopodobnie już pierwej organizujesz trasę zwiedzania oraz zastanawiasz się nad tym, jakie zabytki bądź okolice powinno się zwiedzić w toku pobytu. Jednakże prócz planu zwiedzania musisz także zaplanować nocleg, wskazane jest to uczynić wcześniej, ponieważ planowanie noclegu na ostatnią chwilę jest właściwie niewskazane – może się okazać, iż w interesującym Cię hotelu czy pensjonacie nie będzie już wolnych miejsc.

Read more ›

Categories