Categories

Archive

Gdzie się udać na wymarzony wypoczynek czyli lista zalet jednych z najpiękniejszych wysp na świecie, to znaczy Seszeli

Piaszczyste plaże, doskonała aura i słodkie lenistwo – z tym właśnie będą się kojarzyć większości z nas wymarzone wakacje. Lecz rzeczywistość z reguły będzie trochę inna, bo czy będzie nasze wybrzeże, czy rejon Morza Śródziemnego, czy też tak popularne Morze Czarne, to ciężko będzie tam znaleźć spokój i ciszę. Można jednak znaleźć miejsca, jakie już na fotografiach wyglądają jak z bajki, a w rzeczywistości jeszcze bardziej niesamowicie.

Read more ›

Categories

W co warto wyposażyć się jeżeli planujemy śnieżne szaleństwa?

Każdy z nas doskonale wie, że zima jest stosunkowo atrakcyjną porą roku. Chociaż nie przez wszystkich jest ona wyczekiwana, to natomiast padający śnieg oraz utrzymująca się niska temperatura są w stanie utworzyć unikalną aurę. W tym czasie przeważnie potrzebujemy oddać się w szerokim zakresie rozumianym mroźnym szaleństwom, jakich do tej pory nie mieliśmy okazji doznać.

Read more ›

Categories

Planujemy wakacje w Polsce – dokąd dobrze jest pojechać?

Nadchodzące wakacje to fantastyczna okazja do odwiedzenia nowych miejsc. Jeżeli jesteśmy akurat w trakcie planowania, gdzie w tym roku się udamy, może warto byłoby przemyśleć któreś z pięknych miejsc w Polsce? Z roku na rok Polacy coraz chętniej wybierają wakacje na ojczystych ziemiach, co przyczynia się do faktu, iż infrastruktura związana z turystyką coraz lepiej się w naszym kraju rozwija.

Read more ›

Categories

Egzotyczne zakątki, gdzie spędzić urlop gdy za oknem zimno, szaro i ponuro

Polacy coraz częściej decydują się na urlop poza sezonem. Co więcej, możemy zadecydowanie zaobserwować zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, że ilość turystów udająca się na taki wypoczynek w obecnym czasie podwoiła się.Posezonowe obniżki i promocje to okazja, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, a nie dysponują zbyt wielkimi funduszami, biura podróży oferują dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute i last minute. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym cena będzie korzystniejsza.

Read more ›

Categories

Co warto zrobić aby bezproblemowo przygotować się do wakacji w Tatrach ?

Każda z osób, która ciężko pracuje potrzebuje wypoczynku, dobrą okazją do tego są wczasy i urlop. Istnieje mnóstwo miejsc w naszym kraju będących celem turystów, chociażby wyjątkowe Mazury wraz z jeziorami, polskie morze, czy nawet góry. Szczególną popularnością cieszą się Tatry oraz Zakopane, oraz Karkonosze wraz z Karpaczem i szczytem Śnieżki. Trzeba pomyśleć o tym aby w wakacje odwiedzić Tatry, ponieważ góry posiadają szczególny klimat. Dodatkowo planując wakacje musimy pamiętać o paru wyjątkowo ważnych kwestiach.

Read more ›

Categories