Categories

Archive

Domki letniskowe w Dąbkach – fascynująca i obszerna oferta

Dąbki to modna miejscowość uzdrowiskowa położona nad Morzem Bałtyckim i nad jeziorem Bukowo. Mieści się tu kilka sanatoriów oraz uzdrowisk, chociaż turyści chętnie odwiedzają też Dąbki w sezonie turystycznym. Urlop w Dąbkach nad Morzem Bałtyckim naturalnie będzie przynależeć do niezmiernie udanych.

Read more ›

Categories

Urlop nie musi być monotonny – podpowiadamy jak to zrobić

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już za niedługo rozpocznie się czas urlopowy. Na ten czas wyczekujemy z utęsknieniem okrągły rok.Czujemy się już znużeni znojną, codzienną pracą i należy nam się przyzwoity wypoczynek. Rodacy posiadają swoje ulubione kierunki na wyjazd. Od dawna królują takie kierunki jak: słoneczna Hiszpania, zabytkowe Włochy, czy tropikalna Tunezja. Wakacje za granicą to przede wszystkim gwarancja wyśmienitej pogody.

Read more ›

Categories

Wyjazdy na wakacje i nie tylko

Jeżeli postanowimy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, wskazane jest zastanowić się nad jakimś ciekawym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach www nierozerwalnie związanych z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać możemy wiele wyjazdów tego rodzaju. Dzieci w różnych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można także zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Read more ›

Categories

Wynajem domków w przepięknych Mikołajkach

Mikołajki to cudowna miejscowość położona nad jeziorem Mikołajskim, jaka znajduje się w samym sercu Mazur. Pasjonaci rozległych zielonych terenów i ładnych jezior, niewątpliwie ochoczo odwiedzą ten rejon. Mikołajki to miasto znane licznym turystom, również żeglarzom, albowiem właśnie tutaj znajduje się główny szlak wędrówek szuwarowych. W Mikołajkach nie brak różnych imprez i atrakcji turystycznych, w lecie odbywają się tu liczne koncerty, festyny i festiwale, dodatkowo miasteczko posiada w szerokim zakresie rozwiniętą agroturystykę.

Read more ›

Categories

Z pewnością biura podróży Poznań mają interesujące Egipt wycieczki, dlatego nie zwlekaj dłużej tylko już teraz udaj się do jednego z oddziałów

Okres wakacji dla znacznej większości ludzi jest najprzyjemniejszym czasem w trakcie całego roku. To właśnie wtenczas da się wypocząć, zrelaksować się oraz nagromadzić siły i motywację do działania na nadchodzące tygodnie. Read more ›

Categories