Categories

Archive

W okresie zimowym powinniśmy zatroszczyć się o to, by naszym maluchom zorganizować odpowiednio czas

Zbliża się zima, a to oznacza, że nasze dzieci więcej czasu będą przebywać w domach. Rzecz jasna zabawy na świeżym powietrzu są w tym wypadku tak czy inaczej nieuniknione, a nawet wskazane, aczkolwiek mimowolnie częstotliwość przebywania w domu zimą znacznie wzrasta, więc musimy zatroszczyć się o to, by naszym dzieciakom zorganizować umiejętnie czas.

Read more ›

Categories

Z jakich powodów warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Tajemnica fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego znakomite miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.

Read more ›

Plany na urlop

Wielkimi krokami zbliżają się te miesiące, na które to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą zbliżającą się okazją wydaje się być kilkudniowy weekend w maju, po jakim, w stosunkowo niedługim czasie zaczną się także wakacje. A wakacje, choć nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo czasem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, przez co często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.

Read more ›

Atrakcje turystyczne i sportowe w Kotlinie Kłodzkiej, co interesującego można robić w Zieleńcu.

Kotlina Kłodzka ma całkiem sporo do zaoferowania turystom, trudno się więc dziwić, że ten rejon co roku planuje odwiedzić kilkaset tysięcy ludzi. Rowerowe i piesze szlaki są pełne tak naprawdę od początku wiosny do późnej jesieni, urokliwe trasy wytyczono między przepięknymi okolicami, gwarantując spokój, ciszę i kontakt z przyrodą. Znajdą coś wśród nich i aktywni, poszukujący mocnych wrażeń kolarze górscy, i rodziny z dziećmi potrzebujące raczej tras, na jakich dadzą sobie radę.

Read more ›