Categories

Archive

Urządzanie pustego miejsca w każdym domu

W wielu polskich domach można znaleźć niezagospodarowane ściany – pusta przestrzeń jest szczególnie nieestetyczna, gdy ma się do czynienia ze starym budownictwem, gdzie lokale były bardzo wysokie. Jest wiele sposobów na udekorowanie takich ścian – ostatnio popularne są wszelkich rozmiarów fototapety czy malowane motywy, obrazy również są dobrym pomysłem. Bardziej praktycznym rozwiązaniem może się okazać umieszczenie tam regałów na książki, bądź dodatkowych lamp – przykładowo w formie plafonów. Wykorzystanie tego rodzaju oświetlenia umożliwia optyczne ukrycie niezagospodarowanego miejsca na ścianach.

Read more ›

Categories

Darłowo – miejsce na wakacje 2014

Darłowo to znana miejscowość letniskowa, bardzo często wybierana na wypoczynek nad Bałtykiem. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Ma dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje wypoczynek może pomału rezerwować pokoje w pensjonacie. Darłowo czeka już bowiem na urlopowiczów.

Read more ›

Wszystkie formalności, które trzeba wypełnić, aby oddać jeden procent podatku.

Od paru lat można w naszym kraju zdecydować się na to, by konkretnej organizacji pożytku publicznego przekazać 1% z własnego podatku dochodowego. Jest to czymś, co bez wątpienia jest użyteczne. Wszystkie formalności, które trzeba wypełnić, aby przekazać 1% podatku de facto muszą zostać dopilnowane przez osobę, która będzie chciała to robić.

Read more ›

Categories

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to rewelacyjne miejsce do podziwiania majestatu Tatr – nic, zatem dziwnego, że każdego roku coraz więcej ludzi decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najpopularniejszego miejsca na wypoczynek 2014, ferie i wakacje.

Read more ›