Categories

Archive

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Jeżeli na myśl o spędzeniu wakacji na leniuchowaniu na piasku ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy relaks. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez czternaście dni, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można objechać z południa na północ kraju na rowerze albo autostopem. Możesz też pomyśleć o innego rodzaju wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Read more ›

Wypróbuj chlebek rodem ze USA

Chlebek bananowy jest popularny zwłaszcza w USA. Amerykanie z reguły kupują go nawet zamiast zwykłego chleba. Co go różni od naszego, klasycznego chleba? Przede wszystkim jest o wiele słodszy, z reguły posiada tez bardzo mocny smak, który jest efektem stosowania wielu dodatków. Ponadto taki ciasto jest trochę mokre i mięciutkie. Innymi słowy, jest niezwykle smaczny i opłaca się go wypróbować choć raz. Nie trzeba jednak po to lecieć do Stanów Zjednoczonych, wystarczy, że wykorzystasz prosty przepis i za parę chwil samodzielnie zrobiony banana bread może zagościć w Twojej jadalni.

Read more ›

Categories

W okresie zimowym powinniśmy zatroszczyć się o to, by naszym maluchom zorganizować odpowiednio czas

Nadciąga zima, a to oznacza, że nasze dzieci więcej czasu będą spędzać w domach. Oczywiście zabawy na śniegu są i wówczas tak czy inaczej nieuniknione, a wręcz nawet polecane, jednak mimowolnie częstotliwość przebywania w domu zimą znacznie wzrasta, więc powinno się zatroszczyć się o to, by naszym dzieciom zorganizować jak najlepiej czas.

Read more ›

Categories