Categories

Archive

Wybieramy się na wczasy z bliskimi

Nasi rodacy, tak samo jak inne narody, z chęcią ruszają na wczasy w nieznane. Wyjątkowe wycieczki na wyspę Rodos, które organizowane są szumnie przez popularne biura turystyczne, polecane są ochoczo dalej. Polecane przez zainteresowanych wycieczki wybierane są z wielu rozmaitych względów. Interesujące opcje, które proponują biura podróży swym klientom są ochoczo testowane przez zaprawionych w bojach podróżników, jednak największym powodzeniem cieszą się wciąż oferty w ciepłe kraje.

Read more ›

Categories

Gdzie się wybrać na swoje wymarzone wakacje, co niezwykłego może zaproponować Meksyk i Bali.

Kiedy standardowe miejsca na wyjazdy wakacyjne będą się już nudziły, to może najwyższa pora zastanowić się nad czymś bardziej egzotycznym. Szczególnie że w egzotycznych krajach zaplanować sobie można urlop niekoniecznie wtedy, gdy wszyscy. Kraje leżące w pobliżu równika tak naprawdę przez cały czas mogą zaoferować doskonałą aurę, ciepło i przepiękne plaże, tak więc można w zimie zamiast na narciarskim stoku zrobić sobie tydzień na jednej ze słonecznych wysp.

Read more ›

Categories

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wypadzie w góry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inną miejscowość niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która rozciąga się tylko dwie dziesiątki km od Zakopanego. Jest to cicha i malutka miejscowość górska, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Read more ›

Categories

Urlop luksu w raju – pomyśl, jak mógłbyś wypoczywać

Współcześnie na wakacyjne wycieczki stać w zasadzie większość z nas. Zależnie od tego jakim dysponujemy budżetem możemy wykupić mniej lub bardziej luksusowe wyjazdy. Naturalnie, prawdziwy luksus niemało kosztuje i na taki mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Warto jednakże, przynajmniej raz w życiu pozwolić sobie na tego typu wakacje nie tyle, żeby poczuć się niczym przysłowiowy krezus, ile by doznać prawdziwie niebiańskich uciech, które na długo zapamiętamy.

Read more ›

Categories