Categories

Archive

Zaproszenia okolicznościowe

Wybór zaproszeń na ślub to coś więcej niż zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym wyobrażenie czego powinny się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeżeli podjęliście decyzję o wzięciu ślubu i macie wyobrażenie jak ten specjalny dzień musi wyglądać, już teraz zastanówcie się nad wyborem zaproszeń ślubnych dopasowując ich formę do planowanego wydarzenia.

Read more ›

Categories

W jaki sposób zweryfikować ścisłość organizacji pożytku publicznego?

Aktualnie w Polsce istnieje sporo fundacji i instytucji pożytku publicznego, które trudnią się pomaganiem najbardziej wymagającym osobom. Bardzo często osobami, na jakie fundacje organizują pieniądze to chore dzieci. To właśnie one bardzo często wymagają pomocy innych, bo mniejszą część opiekunów stać na kosztowne zabiegi czy sprzęt rehabilitacyjny dla swoich dzieci.

Read more ›

Categories

Prawnik we Wrocławiu

„Ciężkie prawo, lecz prawo” mawiali dawni mieszkańcy Cesarstwa. Te porzekadło ma w sobie szczerą prawdę. Czasem się zdarza, że spokojny człowiek, który nigdy nie popełnił najmniejszego wykroczenia, nagle musi zeznawać przed sądem. A jak wiadomo, normy prawne i branżowy język są kompletnie niepojęte dla osób, które nie studiowały tej dziedziny na studiach i nie mają na co dzień kontaktu z sądami.

Read more ›

Categories