Oferta najmu busów

Przedsiębiorstwo usługowe Krzysztof Kowalski S.C realizuje przewozy ludzi w formie regularnych linii busowo-autokarowych które łączą miasto z kilkoma najbardziej znanymi miasteczkami, z Warszawą, z Krakowem, Gdańskiem, z Rzeszowem, z Poznaniem, Łebą, Szczyrkiem itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Kursy są prowadzone bardzo komfortowymi busami marki Mercedes, z klimatyzacją, układem kamerek. Podróże dokonywane są według harmonogramu osiągalnego u naszego kierowcy. Zwykła częstotliwość wyjazdów na liniach wynosi około pięć autobusów na godzinę, co daje średni czas czekania na odjazd nie więcej niż dwanaście minut. Ponad to nasz zakład oferuje instytucjom wynajem autokarów. Naszą klientelą bywają również osoby szukające możności transportu na przykład na uroczystości weselne albo spotkania rodzinne i tym podobne. Proponujmy też przewozy przewozy międzynarodowe świdnica dla grup, również tych małych grup (min. osiem osób) na przykład na letnie wypady lub przerwy świąteczne, wypady na stok . Bez problemu na życzenie klienta damy do dyspozycji autokar większy.

Autokar wycieczkowy

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Oferujemy także kursy dla wyjeżdżających na tak zwane zielone szkoły, wycieczki. Wynajmujemy autokary także w podróże zagraniczne na przykład do: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii czy Portugalii. Na Państwa życzenie zdołamy zorganizować także długookresowy przewóz pracowników do niemal wszystkich państw Unii Europejskiej. Sugerujemy także wynajem autokarów na różnorakiego rodzaju kursy zagraniczne, pielgrzymki. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zagwarantują wygodny kurs każdej pielgrzymce. Nasi kierowcy postarają się żeby wycieczka przebiegła przyjemnie i wygodnie. Zgodnie z obowiązującą ustawą na kursach dalekobieżnych autokar prowadzony jest na przemian przez dwójkę kierowców. Podróż odbywa się z przepisowymi postojami. Wszystkie nasze autokary są dodatkowo zaopatrzone w darmowy dostęp do internetu. Cennik najmu autokarów można zobaczyć na naszej w naszym serwisie internetowym lub pod adresem firmy. Na naszym portalu można ujrzeć dodatkowo referencje naszych najemców. Ceny czarteru busów już od 1,70 PLN za kilometr. Do wymienionej ceny musimy doliczyć wartość noclegu prowadzących pojazd jeżeliby kurs był kilkudniowy. Jesteśmy pewni, że wynajmujący autokary będą usatysfakcjonowani. Dla stałych klientów mamy niezwykle korzystne rabaty i zniżki w zależności od przebytych kilometrów i wielkości wynajmowanego autokaru.

Comments are closed.