Categories

Archive

Gdzie wybrać się na wakacje życia, czyli lista zakątków na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy szary obywatel

Przynajmniej raz w życiu warto wyjechać do ciepłych państw – takiego zdania bywa zdecydowana większość naszych pobratymców, lecz na przeszkodzie do urzeczywistniania marzeń stoi zazwyczaj zbyt wysoki koszt takich podróży i noclegu. Nawet wzięcie kredytu albo zapożyczenie się u rodziny nieczęsto wchodzi w rachubę.

Read more ›

Categories

Na wakacje do Łeby! – jakie niespodzianki na nas czekają? Koniecznie sprawdź!

Bezwzględnie najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce są obszary położone nad Morzem Bałtyckim. Przepiękne krajobrazy, świetnie rozwinięta infrastruktura oraz dostępność pięknych plaż każdego roku ściągają na ten teren tysiące osób, które pragną tam spędzić urlop. Podjęcie decyzji do której konkretnie nadmorskiej miejscowości się udać może okazać się nie lada kłopotem.

Read more ›

Categories

Wycieczki do Dubaju, na jakie decyduje się coraz większa liczba Polaków.

Dubaj, znajdujący się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przeszłości wcale nie został wzięty pod uwagę przez rodaków jako miejsce wyjazdu na wczasy. Ludzie byli zniechęceni wieloma stereotypami, mówiących o tym jak podchodzi się tam do kobiety, podróżników z daleka, lub byli pod oddziaływaniem negatywnych przekonań w temacie religii tam panujących, a przedstawiających raczej fundamentalistyczne podejście. Naturalnie, w miarę tego, jak ten zakątek poznawano, wysuwano wnioski, iż takie zdanie jest błędną plotką na temat miejsca, którego wcale się nie zna.

Read more ›

Categories