Categories

Archive

Jedno spośród najwspanialszych miast Europy – parę ciekawostek o Krakowie

Jeżeli mamy niewiele czasu, a mamy ochotę przeżyć niezapomniana przygodę i obejrzeć jakieś cudowne miejsca to na pewno genialnym rozwiązaniem okaże się zwiedzanie Krakowa. Oczywiście do Krakowa możemy pojechać na tydzień, dwa, miesiąc lub nawet rok a i tak nie zobaczymy wszystkiego. Jednak, jeśli chcemy naprawdę cudownych doznań i magii to zobaczenie Krakowa nawet w krótkim czasie będzie idealnym pomysłem. Szczególnie, że jest wiele ciekawych opcji zwiedzania tego miasta.

Read more ›

Categories

Kiedy korzystnie jest pojechać busem na wakacje

Podróżowanie jest dziś niezwykle popularne. Pozwala poznać zupełnie odmienne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otwarcie granic Unii Europejskiej spowodowało, że podróżować można bez potrzeby starania się o potrzebne dokumenty bądź pozwolenia. Należy posiadać aktualny dowód osobisty. To wycieczki busami są znakomitą alternatywą dla latania samolotem. Z jakiego powodu?

Read more ›

Categories

Autokary do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy musi się przetransportować znaczną grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być na przykład wycieczka szkolna lub peregrynacja do sanktuarium. Jeśli planujesz wynajęcie takiego pojazdu na pewien czas, w tym artykule przedstawiamy dla ciebie ciekawe porady.

Read more ›

Categories