Categories

Archive

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy zdecydowałeś się na kierunek, w którym pojedziesz w lato 2013? O ile nie, przedstawiamy trzy atrakcyjne oferty, na które trzeba zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz lokalne albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam okropny kryzys ekonomiczny, warto zobaczyć ten stary kraj latem. Każdy turysta, który zna historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić monumentalny Akropol.

Read more ›

Categories

Wycieczka do wietnamu przyciąga znacznie więcej przyjezdnych

Dużym zainteresowaniem cieszy się wycieczka do wietnamu

Coraz częściej wybieramy się w odległe wyjazdy, chcąc na swoje oczy widzieć kraje, o których przeczytaliśmy w książkach, albo oglądaliśmy filmy. Z tego także powodu coraz większym zainteresowaniem cieszy się wycieczka do wietnamu, która również zjawia się w podstawowej ofercie wielu biur podróży.

Read more ›

Categories

Kiedy korzystnie jest pojechać busem na wakacje

Podróżowanie jest obecnie nadzwyczaj modne. Pozwala poznać całkiem inne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otwarcie granic Unii Europejskiej spowodowało, że podróżować można bez potrzeby starania się o niezbędne dokumenty lub pozwolenia. Trzeba posiadać aktualny dowód tożsamości. To wycieczki busami są ciekawą alternatywą dla podróżowania samolotem. Czemu?

Read more ›

Categories

Wczasy i wakacje z Wrocławia na Dominikanę – znakomity sposób na przeżycie pomyślnych i dobrze zorganizowanych wakacji.

Najbardziej oczekiwanym czasem w ciągu całego roku poza świętami są wakacje. Jest to okres, na który czeka praktycznie każdy człowiek bez względu na wiek. Dzieci w szczególności mają chwilę wypocząć od nauki oraz szkoły natomiast dorośli mają czas, aby zregenerować siły po całym roku stałej pracy. Dlatego też odgrywają one tak istotną rolę w życiu każdego obywatela.

Read more ›

Categories

W jakie interesujące miejsce powinno wybrać się na tegoroczne wakacje?

Wakacje 2015 przybliżają się coraz szybciej, wiosna już się zaczęła, ani się obejrzymy, a niebawem zacznie robić się coraz cieplej oraz pocznie się piękne, gorące lato. Czy wiesz już gdzie wybierzesz się na tegoroczne wczasy? Z pewnością doskonałych, znakomitych miejsc, jakie wskazane jest odwiedzić w upalne lato jest faktycznie wiele, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Read more ›

Categories