Categories

Archive

Jak niedrogo zaplanować swój letni urlop – plusy i minusy wybierania wycieczek w propozycji last minute.

Niektórzy planują swój urlop z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, inni wolą zostawić wszystko do samego końca, bo albo nie są zdecydowani, gdzie i kiedy chcą jechać, albo polują na dobre propozycje wyjazdów. W przypadku samodzielnie organizowanych wyjazdów warto jednak nieco wcześniej pomyśleć o rezerwacji kwater, chyba że się planuje urlop nie w środku sezonu.

Read more ›

Categories

Zanim wyjedziesz nad morze, poszukaj noclegów

Szept wody, rozgrzany piach, morska bryza. Perfekcyjne miejsce na spacer. Natomiast zanim wybierzemy się na wędrówkę wybrzeżem polskiego morza, na początku powinno się odbyć wyjazd tropem mieszkań w morskich miejscowościach. Ponieważ jedną z przesłanek udanego urlopu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę szeroka. Od pokoi, stancji, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.

Read more ›

Categories

Niezapomniany odpoczynek na uroczym i malowniczym Podlasiu

Możliwe, że właśnie planujesz urlop na Podlasiu. Bez wątpienia Podlasie jest nadzwyczaj uroczą oraz niezmiernie malowniczą miejscowością, wobec tego możesz być przeświadczony, iż zachwyci Cię tamtejsza fauna i flora, a także lokalne atrakcje. Planując wyjazd często szukamy interesujących atrakcji oraz miejsc do zwiedzenia, aczkolwiek niewątpliwie nie jest to jedyna rzecz o jaką powinno się zadbać.

Read more ›

Categories