Categories

Archive

Jak niedrogo zaplanować swój letni urlop – plusy i minusy wybierania wycieczek w propozycji last minute.

Część osób planuje swój urlop z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, inni zostawiają wszystko do samego końca, bo albo nie wiedzą, kiedy i gdzie będą chcieli jechać, albo decydują się polować na dobre cenowe okazje. W przypadku samodzielnie organizowanych wyjazdów powinno się jednak trochę wcześniej pamiętać o rezerwacji kwater, chyba że się planuje wyjazd nie w środku sezonu.

Read more ›

Categories

Chciałbyś pojechać na atrakcyjny zagraniczny urlop? Skorzystaj z wczasów organizowanych w niemieckich biurach podróży

Pogoda w Polsce częstokrotnie płata figla, więc tak wielu ludzi decyduje się na zagraniczne wakacje. W Grecji, Hiszpanii lub Egipcie mamy pewność, że będziemy wygrzewać się w cieple słońca, nie zaś chodzić pod parasolem, myśląc czy cieplejsza aura przyjdzie nim powrócimy do domu. Niestety nie każdy ma szansę na taki urlop, ponieważ nie da się zaprzeczyć, że wczasy poza granicami kosztują.

Read more ›

Categories

Myślisz nad wczasami? Sprawdź, z jakich racji warto jest skorzystać z usług biura podróży

Wraz z coraz cieplejszymi dniami zaczynamy analizować propozycje na wakacje. W jakie miejsce wybrać się? W góry, nad jezioro, a może poza granice? Jeżeli zdecydujemy się na ostatnią możliwość, najlepiej jest wybrać się do jednego z biur podróży, jakie specjalizują się w przygotowywaniu wypoczynku dopasowanego do konkretnych wymagań. Dlaczego dobrze jest skorzystać z ich usług?

Read more ›

Categories

Lataj po świecie za grosze

Bez wątpienia nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy historii o znajomych znajomych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, aby kupić bilet za tak niewielkie pieniądze? Jak najbardziej! Rasowi poszukiwacze niedrogich lotów orientują się, jak przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak nieco uporu oraz dyscypliny.

Read more ›

Categories
Tags

Jak podróżować, żeby nie przepłacać za transport?

Odległe części świata są atrakcyjne dla wielu osób, niestety, wysokie koszty wycieczki przeważnie utrudniają spełnianie podróżniczych marzeń. Lwią część kwoty pochłaniają zwykle koszty przejazdu, dlatego warto poszukiwać rozwiązań, które ograniczą wydatki na samolot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować częściej i do dalszych krain.

Read more ›

Categories