Categories

Archive

Jak niedrogo zaplanować swój letni urlop – plusy i minusy wybierania wycieczek w propozycji last minute.

Część osób planuje swój urlop z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, inni wolą zostawić wszystko do samego końca, bo albo nie są zdecydowani, kiedy i gdzie będą chcieli jechać, albo polują na dobre propozycje wyjazdów. W przypadku samodzielnie organizowanych wyjazdów warto jednak trochę wcześniej pomyśleć o rezerwacji kwater, chyba że się planuje urlop poza sezonem.

Read more ›

Categories

Musimy się dobrze wysypiać

W chwili gdy wybieramy się na wymarzone wakacje, bez wątpienia musimy zaznaczyć, iż nie jedynie istotne jest samo miejsce, gdzie pragniemy się udać, ale także oraz bardzo ważny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Jeśli wszystkiego właściwie przypilnujemy, to mamy szanse być przekonani, iż będziemy zachwyceni ze swojego urlopu, a co się z tym wiąże, że wrócimy z niego rzeczywiście zrelaksowani.

Read more ›

Categories

Hotel na ostatni moment

Jeśli wiemy już, gdzie pragniemy jechać jak też udało nam się znaleźć na to czas zaś bilety na samolot już na nas czekają to tak naprawdę zostaje nam jedynie podjąć decyzję, gdzie będziemy w tychże dniach spali. Dzisiaj nie ma się jednakże co bać, albowiem jeśli nawet planowanie tego odłożymy sobie na ostatni moment to nie ma powodów do histerii.

Read more ›

Categories

Lataj po świecie za grosze

Na pewno nie raz zdarzało nam się słuchać historii o znajomych znajomych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli do któregoś z krajów Europy. Czy to możliwe, żeby polecieć za tak małe pieniądze? Zdecydowanie tak! Wprawni poszukiwacze tanich lotów orientują się, w jaki sposób przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak samozaparcia i sprytu.

Read more ›

Categories
Tags