Categories

Archive

Jak niedrogo zaplanować swój letni urlop – plusy i minusy wybierania wycieczek w propozycji last minute.

Część osób planuje swój urlop z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, inni zostawiają wszystko na sam koniec, bo albo nie są zdecydowani, gdzie i kiedy chcą jechać, albo decydują się polować na dobre propozycje wyjazdów. W przypadku samodzielnej organizacji wyjazdów warto jednak nieco wcześniej pomyśleć o rezerwacji kwater, chyba że się planuje urlop nie w środku sezonu.

Read more ›

Categories

Jak podróżować, żeby nie przepłacać za transport?

Odległe zakątki świata są kuszące dla wielu osób, niestety, znaczne koszty wycieczki nierzadko uniemożliwiają spełnianie podróżniczych pragnień. Znaczną część kwoty pochłaniają zwykle koszty przejazdu, dlatego warto szukać rozwiązań, które ograniczą wydatki na przelot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować regularnie i do dalszych krain.

Read more ›

Categories

Urlop w słonecznej Hiszpanii – świetny pomysł?

Wakacje to coś potrzebnego dla definitywnie każdego człowieka. Przecież trzeba odpoczywać! Jeśli człowiek niejako deprecjonuje bardzo duże znaczenie odpoczynku, zapewne za jakiś czas dostrzeże zgubne skutki takowego myślenia. No dobrze, lecz w takim razie co w szczególności warto zalecić Polakom, którzy mają tak naprawdę ograniczony budżet, lecz nie aż tak znowu bardzo? Moim skromnym zdaniem bardzo dobrym kierunkiem jest jakże gorąca Hiszpania. W sumie na ten przykład wakacje na wyspach kanaryjskich są ucieleśnieniem naszych marzeń – a przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Read more ›

Categories