Święta nad Bałtykiem

Villa Mare

Źródło: villamare.com.pl
Trzymanie się tradycji to dobra sprawa, zapewnia pewny punkt w życiu. Od czasu do czasu jednak dobrze porzucić rutynę i zrobić coś świeżego. Z tego powodu idealnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!

To jasne, że te dni świętuje się z rodziną, w domu, racząc brzuch smakowitymi rarytasami. Ale dlaczego by choć raz w życie nie odmienić wielkanocnej rutyny i celebrować nad Bałtykiem?

Nie trzeba wszakże rezygnować ze wielkanocnych rytuałów – śniadanie świąteczne można spożyć w restauracji w pensjonacie lub w pokoju z rodziną. Polska jest państwem, gdzie nawet w najdalszych zakątkach znajdują się kościoły, zatem kłopotu ze święceniem koszyczka nie będzie żadnego. Miasta na wybrzeżu, takie jak Kołobrzeg, mają sporo punktów handlowych, gdzie zakupisz jedzenie na wielkanocny stół. Analogicznie jest, jeśli chodzi o pensjonaty w Kołobrzegu, ma rozległą bazę hotelową.

A jakie są atuty celebrowania Wielkanocy nad wodą? Najważniejsze jest to, że o tej porze roku nad wodą nie będzie wielu odwiedzających. Plaże nie będą zatłoczone, a po eleganckich promenadach nie będzie spacerować dużo ludzi. To bardzo wielki atut dla osób, które lubią zaciszne miejsca. O tej porze nad Bałtykiem nie spotka się głośnych jarmarków i wesołych miasteczek. Pociągi w kwietniu nie będą zapełnione, więc podróż nad Bałtyk na pewno okaże się wygodna.

Morze, Jantar

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Kolejną zaletą jest to, że w Wielkanoc nad morzem nie ma uporczywych wysokich temperatur.kontynuuj wycieczki bahrajn wycieczki bahrajnMoże być chłodno, ale to perfekcyjna pogoda na przechadzki brzegiem wody. Ludzie, którzy nie dysponują dużą ilości kasy, na pewno ucieszą się z niższych cen obowiązujących poza sezonem. Jeżeli chcesz się przekonać, jakie obowiązują ceny w Kołobrzegu w Wielkanoc, do Google wpisz „apartament w Kołobrzegu ceny”.

Porzucenie rutyny chociaż jeden raz może zapewnić wiele dobrego każdemu – od czasu do czasu trzeba uczynić coś niespodziewanego, by podarować życiu smaczek.

Źródło: Villa Mare

Comments are closed.