Zaproszenia okolicznościowe

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż poinformowanie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Oryginalne zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym wyobrażenie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeżeli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten wielki dzień powinien wyglądać, już dziś zastanówcie się nad wyborem zaproszeń ślubnych dopasowując ich formę do planowanego wydarzenia.

Nim przystąpisz do projektowania bądź wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, zrób listę zaproszonych osób. Pozwoli Ci to zebrać niezbędne dane, ile naprawdę zaproszeń potrzebujesz. Zastanów się, co chcesz aby Twoi goście wiedzieli o przyszłej uroczystości. Na pewno muszą znać, miejsce ślubu oraz czas. Znakomita większość przygotowywanych przez nas zaproszeń zawiera prośbę o potwierdzenie przybycia z określoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. W dobrym guście jest również dodać do zaproszeń mapkę dojazdu na miejsce uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość przyszłych małżonków dodaje do swoich zaproszeń wiersz. Sporo wykonywanych przez nas zaproszeń zawiera również przynajmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których Państwo Młodzi delikatnie sugerują co dałoby im większą radość: prezent rzeczowy czy podarowanie koperty z gotówką. Równie często spotykane są prośby w sprawie kwiatów, które Państwo Młodzi dostają od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młode pary proszą o zakup czegoś praktyczniejszego, np. czekoladek. Wspomniane prośby mocno zakorzeniły się wśród młodych par i na pewno nie są postrzegane przez gości jako niestosowne, ważne jest aby zostały przedstawione w formie humorystycznego wierszyka, tak aby goście nie poczuli się przymuszani.

Przemyśl swój budżet jaki możesz poświęcić na zakup zaproszeń ślubnych. Koszt spersonalizowanych zaproszeń na ślub kształtuje się w zakresie 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od zastosowanych materiałów oraz technik produkcji.Zaproszenia na ślub można znaleźć w sklepach papierniczych, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi oraz drukarniach. Z asortymentem producentów zaproszeń można się również zapoznać podczas targów branży ślubnej. Można je także kupić za pośrednictwem sieci (link do producenta).

Interesuje Cię, jakie były autorskie źródła? Zatem chcę zachęcić Cię, abyś wszedł na moją świeżą stronę. Tam poznasz prawdę.

Znajdziesz tam największą grupę produktów w przystępnych cenach.

Zaproszenia wysyłamy lub growatt 6000 dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrym zwyczajem jest rozesłać zaproszenia na 3 miesiące przed uroczystością, aby osoby zaproszone mogły się odpowiednio przygotować. Warto również przygotować większą ilość zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wpisywaniu danych personalnych gości czy też niespodziewanego rozszerzenia puli osób zapraszanych.

Twoje zaproszenia powinny wskazywać na temat imprezy. Przy decydowaniu należy wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, wielkość zaproszenia oraz ogólną jego formę. Pamiętaj, że zaproszenia ślubne ręcznie robione muszą dać gościom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.

Comments are closed.