Categories

Archive

Zaproszenia ślubne – kilka reguł

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada długą tradycję, którą należy liczyć aż od Wieków Średnich. Oczywisty jest fakt, że większość naszych przodków cierpiała na analfabetyzm, stąd też pisane zaproszenia ślubne były przywilejem klas panujących.
Resztę mieszkańców zwykle powiadamiano ustnie używając gońców i heroldów. W kulturze wiejskiej przyszła mężatka zapraszała na zaślubiny i wesele osobiście. Długoletni monopol klas wyższych w układaniu zaproszeń na ślub sprawił, że do dziś dnia obowiązują pewne określone reguły ich układania.

Read more ›

Categories

Ślub w Białymstoku

Ciężko nieraz wybierać najładniejsze miejsce na wycieczkę z dziećmi. Tym bowiem bardzo ciężko dogodzić. Opłaca się wystarać się wybierać punkt niebanalny, lecz również interesujący, najlepiej taki, jaki będzie odznaczał się licznymi walorami estetycznymi, tymi jak choćby: cudowne widoki, atrakcyjne wydarzenia, czy też doceniane historyczne postacie, jakie można spotkać podczas wycieczek, takich jak Wycieczki szkolne Białystok. Na podobne sprawy dobrze zwracać uwagę w okresie doboru obiektu na ślub. Z pozoru małe części w znaczny sposób budują bowiem nastrój danej lokalizacji. Gdzie jednak dobrze obecnie wybierać się na wycieczkę a, także w jakim mieście najpomyślniej wziąć ślub, by taki był niezapomniany? Odpowiedź może być tu tylko jedna: w Białymstoku.

Read more ›

Categories

Bełchatów daje niezapomniane wrażenia

Jeśli decydujemy się na zorganizowanie ślubu w mieście takim jak Bełchatów, możemy być pewni podjęcia dobrej decyzji. Jeśli wybór pada na polecane miasto z ogromną bazą ofert, kiedy chodzi o bazę hotelowo-gastronomiczną, połowę sukcesu mamy już za sobą. Świetna lokalizacja, różnorodna kuchnia oraz wyjątkowa wygoda w hotelu – na to wszystko napotkamy w Bełchatowie. Wiele radosnych par bardzo pochlebnie wypowiada się o tym, co może spotkać nas w tym mieście.

Read more ›

Categories

Zaproszenia okolicznościowe

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż poinformowanie gości o terminie i miejscu ślubu. Wyjątkowe zaproszenia ślubne muszą dać gościom pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten wymarzony dzień powinien wyglądać, już dzisiaj pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich styl do planowanego wydarzenia.

Read more ›

Categories

Niebanalny ślub poza granicami kraju

Wesela w ostatnich latach to prężnie rozwijający się biznes, nie brakuje osób, które na zrealizowanie wymarzonego ślubu przeznaczą wszystkie swoje oszczędności. Bierze się to zapewne nie tylko z tego, że ludzie mają więcej pieniędzy, ale również z przysłowiowego “zastaw się a postaw się”. Czasami pary młode odważają się zaciągnąć ogromny kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Read more ›

Categories