Categories

Archive

Zaproszenia okolicznościowe

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub stanowi coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Wyjątkowe zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten wielki dzień musi wyglądać, już dzisiaj zastanówcie się nad wyborem zaproszeń ślubnych dostosowując ich formę do planowanej uroczystości.

Read more ›

Categories

Wyjazdy firmowe – znakomita okazja do integracji pracowników.

Współcześnie coraz więcej korporacji zwraca uwagę na rozmaite kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie upodobania, swoją ofertę przygotowało także dziesiątki innych firm. Przykładowo wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak agencje eventowe, by przekonać się jak dużo możliwości pomocy mamy.

Read more ›

Categories

Gdzie przenocować gdy wyjeżdżamy do odległego miasta?

Wycieczka do innego miasta na krótszy czy dłuższy pobyt, zwykle wiąże się z rezerwacją noclegów. Najczęściej bukujemy sobie pokój telefonicznie, lecz w ostatnim czasie w modzie są także rezerwacje przez internet. W dużych miejscowościach w Polsce, nastawionych na przyjazd turystów, najczęściej wybór jest szerszy i spotkamy tam pensjonaty, zajazdy, motele czy hotele. Gdzie warto spędzić noc?

Read more ›

Categories

Niebanalny ślub poza granicami kraju

W dzisiejszych czasach co raz częściej spotykamy się z organizacją ślubu z rozmachem i przepychem. Źródła takiego podejścia mogą leżeć z jednej strony w chęci wydania pieniędzy na ten jeden jedyny dzień w życiu, a mogą być też podparte oczekiwaniami rodziny i chęcią pokazania się w jak najlepszym świetle. Czasami pary młode decydują się wziąć ogromny kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Read more ›

Categories

Niezapomniane wakacje w Hiszpanii i we Włoszech

Chcąc odnaleźć wyśmienitą okazję na niezapomnianą podróż, wyśmienitym pomysłem jest wybranie się do uznanego i fachowego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się idealną organizacją oraz intrygującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt znaczne i zapewniają wszystkie potrzeby. W tej chwili wyśmienite i zaufane biuro oferuje urlop w tak odległe zakątki świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpienia kraje, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.

Read more ›

Categories