DJ na wesele albo orkiestra – zapytanie jakie zadają sobie wszyscy Młodożeńcy przygotowujący przyjęcie weselne

W toku planowania przyjęcia ślubnego zbliża się moment, w którym trzeba obrać oprawę muzyczną. Najczęściej najpierw zastanawiamy się czy wybrać zespół muzyczny czy DJ na wesele, a późniejukładamy listę kawałków muzycznych przy, jakich będziemy się bawić. Kiedy myślimy czy wybrać DJ na wesele czy orkiestrę, nie raz nie wiemy do końca którą podjąć decyzję. Na przekór pozorom nie jest wcale łatwy i powinien zostać dokładnie przedyskutowany.

młoda para

Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno nikt z Nas nie chciałby aby goście bawili się przy melodii techno puszczanej przez DJ-a, ani przy orkiestrze weselnej, której wokalistka nie potrafi śpiewać. Przy wybieraniu ważny jest wiek osób zaproszonych i poznanie ich lubionego stylu muzycznego. Dla młodych ludzi odpowiedniejszy byłby DJ na wesele, który nie będzie nas nudził piosenkami, których nikt nie zna. Jeżeli na weselach królują goście starsi to właściwym wyjściem jest orkiestra, która wykona zarówno utwory „starej daty” i też nowe dla młodej cząstki zaproszonych. Ważnym wyznacznikiem decydującym o wyborze jest koszt. Wiadomo, iż Młodzi szukają na wszelkim kroku oszczędności i dlatego obranie DJ na wesele jest z pewnością niejednokrotnie tańsze, bo przeważnie zespół muzyczny składa się z minimum 3-4 osób. Należność zależna jest m.in od wielkości miasta, ilości proszony gości, czasu w którym jest wesele, długości zabawy weselnej itp.

Muzyka grana na żywo jest na pewno lepsza i gdy w zespole muzycznym jest wyśmienity wodzirej umie rozkręcić najmniej energicznych członków rodziny. Nie ulega wątpliwości obranie zespołu weselnego jest niełatwy, najczęściej wybieramy ją podpytując znajomych albo rodzinę. Często niedroga orkiestra to grupa kolegów, którzy chcą sobie dorobić i nie bardzo przywiązują wagę do oprzyrządowania, nagłośnienia, przeprowadzania zabawy i często lubią popijać oświadczając, że „to na ładniejszy głos”.

Naprawdę podoba Ci się ten wpis? Niezmiernie nas to cieszy. Zatem zapraszamy do nowych newsów – po prostu najedź na link do strony (http://www.tort-artystyczny.pl/).

Koniecznym jest wiedzieć, iż muzyka na weselu jest decydująca. Bez niej nawet najznakomitsze jedzenia i najśliczniejsze ubiory nie zastąpią udanej zabawy.

Więcej na ten temat: DJ Mario – dj wesele Wrocław

Comments are closed.