Łowca poszukujący skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Jak wiemy dzisiejsza technologia leci do przodu z prędkością światła. Z tego też powodu tworzone są kolejne serie gier, które można odpalać już jedynie na playstation 4. Producenci gier i najnowszych konsoli wspierają się w zdobywaniu rynku. Ale dla graczy, którzy uwielbiają wszystko, co nowe, ani zakup nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie wielkim wyzwaniem, a już na pewno nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal główny bohater to awanturnik, który poszukuje skarbów.

kontroler do gry
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż mamy możliwość pakować się w niezliczoną ilość trudnych sytuacji. Na dodatek nadal jesteśmy w różnych miejscach, to znaczy nadal wszystko odbywa się w jakiś egzotycznych krajach, gdzie musimy walczyć nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to nowe kłopoty, ale też z różnymi zagadkami, które od wieków czekają na osobę, która (przejdź do serwisu http://villamare.com.pl-przejdź do nas po linku tę zakładkę) je rozwiąże. Akcja toczy się szybko, a cała oprawa graficzna pozwala na zanurzenie się totalne w tą grę. W 2015 roku jest przewidziana światowa jak też europejska premiera tej gry, która dzięki naprawdę fenomenalnej grafice totalnie nas pochłonie.

Dzielna Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się odnaleźć

Ten, kto uwielbia przygodowe gry doskonale wie, że Tomb Raider to gra, która miała swoje wzloty i upadki, jednak po restarcie serii sporo się zmieniło. Stąd tak wielka popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie ma jej na rynku. To gra, która (https://www.www.domki-letniskowe.pl-kliknij na to łącze) na pewno chwyci za serce graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że cechuje się sporą brutalnością i wielością różnego rodzaju survivalowych zagrywek, to i tak okazuje się świetna dla graczy w każdym wieku. Co interesujące ta wersja gry jest wzbogacona o nowe miejsca, do których dociera główna postać, a to daje możliwość na stałe zaskakiwanie gracza. A jak wiemy najlepsza gra to taka, która ma sporo elementów zaskoczenia. Główna postać nadal korzysta z łuku i potrafi po cichu przejść za plecami wrogów. Jednak używa również ognia, w tej serii może dojść do do regularnych wymian ognia, co we wcześniejszych odsłonach nie miało miejsca.

Lara Croft ma zamiar spełnić swoje przeznaczenie, a to oznacza, że ma zamiar stać się rabusiem grobowców. Choć dla wielu osób brzmi to zabawnie, kobieta, która szuka grobowców i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby dostać cenny łup, to dla dzieciaków. Jednak, jeżeli tylko damy szansę tej grze to na sto procent stwierdzimy, że fabuła jest w porządku. Chociaż należy stwierdzić, że nie małe znaczenie ma ekranizacja filmowa. Znana wszystkim z tej roli Angelina Jolie zapisała się złotymi zgłoskami do kina akcji tą właśnie rolą. Trzeba przyznać, że choć niewielu spodziewało się, że ta piękna aktorka okaże się świetną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy po zobaczeniu filmu piali z zachwytu. Stąd też duży sukces kolejnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty premiery tej gry. Są przekonani, że jest, na, co czekać i że wato wydać na nią pieniądze.

Comments are closed.