Łowca poszukujący skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Jak wiemy dzisiejsza technologia leci do przodu z prędkością światła. Z tego też powodu tworzone są kolejne serie gier, które można odpalać już jedynie na playstation 4. Producenci gier i najnowszych konsoli wspierają się w zdobywaniu rynku. Ale dla graczy, którzy uwielbiają wszystko, co nowe, ani zakup nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie wielkim wyzwaniem, a już na pewno nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal główny bohater to awanturnik, który poszukuje skarbów.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż mamy możliwość pakować się w niezliczoną ilość trudnych sytuacji. Na dodatek nadal jesteśmy w różnych miejscach, to znaczy nadal wszystko odbywa się w jakiś egzotycznych krajach, gdzie musimy walczyć nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to nowe kłopoty, ale też z różnymi zagadkami, które od wieków czekają na osobę, która je rozwiąże. Akcja toczy się szybko, a cała oprawa graficzna pozwala na zanurzenie się totalne w tą grę. W 2015 roku jest przewidziana światowa jak też europejska premiera tej gry, która dzięki naprawdę fenomenalnej grafice totalnie nas pochłonie.

Dzielna Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się odnaleźć

Ten, kto uwielbia przygodowe gry doskonale wie, że Tomb Raider to gra, która miała swoje wzloty i upadki, jednak po restarcie serii sporo się zmieniło. Stąd tak wielka popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie ma jej na rynku. To gra, która (https://www.domki-letniskowe.pl/

Comments are closed.