Categories

Archive

Urlop na odległym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas często lata samolotami. Przemierzamy Europę, wybierając się na urlop, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio niezwykle modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Wyprawa za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład

Read more ›

Categories

Wakacje dla wielbicieli wypoczywania nad morzem

Po przewlekłej i wyczerpującej zimie z utęsknieniem wypatrujemy okresu wakacyjnego. Marzą o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w przepełnionych biurach. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia rozmarzamy o wakacjach. W tajemnicy przed szefostwem, przeglądamy katalogi biur podróży i projektujemy jedyny w swoim rodzaju urlop.

Read more ›

Categories

Czy opłaca się wyjeżdżać na Zachód?

Szara prawda jest czasem niezwykle straszna. Okazuje się bowiem fakt, że aby mieć możliwość zarobienia gotówki na jakieś przedmioty luksusowe, idealnie wyjechać z Polski. Niestety prawdą jest, że normalnego obywatela nie stać w kraju na owe towary, gdyż zarobki są zdecydowanie niekompatybilne do wysokości cen artykułów w markecie.

Read more ›

Categories

Pomysły na interesujące wakacyjne kierunki wyjazdów. Jakie ciekawe formy wyjazdów są do wyboru? Co wybrać?

Pomysłów na wyjazdy jest tak wiele jak ludzi, którzy takie wycieczki planują. Wszystko zależy od budżetu, czasu, od tego jaką chcemy mieć pogodę, od tego czy chcemy spędzać czas aktywnie czy też jednak wylegiwać się na plaży oraz jeszcze od kilku innych rzeczy. Rozważając różnego rodzaju ograniczenia i tak wychodzi na to, iż wybór jest bardo duży. Jakie ciekawe destynacje zwracają uwagę jak też co jest warte polecenia? Read more ›

Categories

Kwatery nadmorskie, jakie opłaca się zarezerwować przed Świętami Wielkanocnymi

Zbliżające się Święta Wielkiej Nocy coraz bardziej zachęcają do tego, żeby wyjeżdżać gdziekolwiek i parę dni spędzić w innych aniżeli dotychczas warunkach. I w rzeczy samej, jest dużo ludzi korzystających z takiej alternatywy. Tego typu osoby na przykład ochoczo wyjeżdżają w góry bądź nad morze. Tymczasem, sytuacja przedstawia się tak, że o ile Święta Bożego Narodzenia większość turystów spędzi w górach, tak kwatery nad morzem warto rezerwować przed Wielkanocą.

Read more ›