Categories

Archive

Jak zorganizować wyjazdy motywacyjne

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie raz na jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tym pojęciem ukrywa się nic innego jak różnego typu wyjazdy integracyjne. Zwykle szefowie przedsiębiorstw zlecają zorganizowanie takiego typu wyjazdów działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na oddelegowanie takiego zadania firmie zewnętrznej. Powstało mnóstwo tego rodzaju firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu tego typu wyjazdów.

Read more ›

Domki letniskowe w Sulęczynie

Wielu spragnionych ciekawych podróży, po spełnieniu najistotniejszych we własnym mniemaniu wymagań wyjazdowych w różne, odległe od nas miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po Polsce. W Polsce znaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które położone są w szczególnie urokliwych miejscach. Idealnym miejscem wypoczynku weekendowego z rodziną lub przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niezwykle rozwiniętą bazą turystyczną.

Read more ›

Categories

Atrakcyjna oferta egzotycznych wakacji w Dubaju i Abu Dhabi – Last Minute

Przeglądając różne oferty biur podróży wolno natknąć się na naprawdę niemało wspaniałych ofert wakacyjnych. Jeśli chcesz opracować swoje wakacje albo też wyjazd na urlop, to w istniejącej ofercie biur podróży bez wątpienia znajdziesz interesujące propozycje wyjazdów. Ostatnimi czasy niezmiernie atrakcyjne stają się podróże do Emiratów Arabskich, multum osób wykupuje na przykład wczasy Dubaj. Jeżeli interesuje Cię taka oferta oraz chciałbyś zwiedzić Emiraty Arabskie albo obejrzeć Zatokę Perską to na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Takie egzotyczne wakacje mogą być faktycznie świetną rozrywką, niewątpliwie takie wczasy zapamiętasz na długi czas.

Read more ›

Categories