Categories

Archive

Planujemy wakacje w Polsce – dokąd dobrze jest pojechać?

Zbliżające się lato to wyśmienita okazja do zwiedzania nowych miejsc. Jeśli jesteśmy akurat w trakcie planowania, gdzie w tym roku się udamy, być może warto byłoby rozważyć któreś z pięknych miejsc w Polsce? Każdego roku Polacy coraz chętniej wybierająurlop na ojczystych ziemiach, co przyczynia się do faktu, iż infrastruktura związana z turystyką coraz lepiej się w naszym kraju rozwija.

Read more ›

Categories

Karkonoskie ośrodki zachęcają turystów

Szklarska Poręba jako miasto jest badzo uroczym miastem turystycznym, położonym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, zarówno letnim, jak i zimowym, nie brak zachęconych wycieczką w Karkonosze turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest wiele niespodzianek i atrakcji dla przyjeżdżających z wizytą gości, także zagranicznych.

Read more ›

Categories

Wyjazdy studenckie jako jedna z niezwykle popularnych form podróży

Dzisiejsza turystyka, to ogromnie rozwinięta branża, jaka jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagających. Wyjazdy studenckie muszą posiadać wyraźnie określony profil. Okres spędzony w grupie którą łączą wspólne zainteresowania to okres, jaki zostaje we pamięciach na całe życie. Z owego też powodu najodpowiedniej jest powierzyć jego organizację osobom godnym zaufania, mającym w owym obszarze duże doświadczenie.

Read more ›

Categories

Już niedługo wakacje! Jaki urlop wybrać?

Nadchodzą okresy urlopowe, wspaniały okres wczasów a także wycieczek. Niektórzy do owego czasu przygotowują się na dobrych kilka miesięcy wcześniej, rezerwując daty urlopu i wakacje w biurach podróży. Naturalnie najlepiej będzie zarezerwować wycieczkę na parę miesięcy wcześniej, aczkolwiek nie zawsze jest to możliwe z wielu przyczyn.

Read more ›

Categories

Może mały wypoczynek nad jeziorem?

To koszmarne, gdy w czasie letniego weekendu, np. w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, na swoje nieszczęście zarabiamy na chleb bądź najzwyczajniej kisimy się w domu. A może by tak najzwyczajniej w świecie wyskoczyć na Mazury? Trzeba się pośpieszyć, ponieważ rośnie moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród zagranicznych turystów, zatem bardzo prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż nadal śliczne, raczej nie będą tak dziewicze, nieodkryte.

Read more ›

Categories