Categories

Archive

Łeba – miejsce na modne wakacje

Pomimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej obecnej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli z pewnością, że będzie ona podtapiana przez sztormy i zasypywana przez ruchome wydmy. Obecne położenie jest idealne – miasteczko posiada przyjazny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z największych atrakcji przyrodniczych w naszym kraju – Słowiński Park Narodowy. Warto, więc zawczasu rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Read more ›

Planowanie wakacji

Zorganizowanie cudownych, pełnych wrażeń wakacji jest wyjątkowo trudne, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Jednakże, gdy udajemy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Read more ›

Categories

Poszukujemy dobrego miejsca noclegowego

Jeżeli już wiemy, jakiego typu pokój czy pobyt jest przez nas oczekiwany, dobrze jest wiedzieć, jak znaleźć dobry hotel, aby pobyt w nim był radością nie zaś udręką. Ileż to razy było tak, iż skuszeni interesującą ceną i dobrą lokalizacją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po przybyciu nasze oczekiwania (i fotografie pokoi na stronie www) silnie rozmijały się z rzeczywistością?

Read more ›

Categories

Tańsze możliwości noclegu dla grup.

W tej chwili w każdym mieście da się odnaleźć tańsze opcje noclegu dla grup, jakie przede wszystkim charakteryzują się sporym komfortem. Poziom świadczeń pozostaje w nich zadowalający, z czego ochoczo robią użytek tak samo turyści w młodszym wieku, ale i w wieku starszym. Wiele z tych opcji noclegowych to kwatery prywatne.

Read more ›

Categories

Promocyjne ofert na wyjazdy do Bułgarii

Bułgaria to dla Polaków idealne miejsce na wczasy, gdyż wbrew pozorom nie jest to kraj bardzo daleko położony od naszego kraju, a ceny są faktycznie przystępne. Jednak istotną rolę w trakcie podjęcia decyzji o urlopie w tym kraju odgrywa właściwe przygotowanie się do tego rodzaju wyjazdu. Przede wszystkim istnieje możliwość już wcześniej zaplanować sobie środek transportu, ale także hotel gdzie będzie się mieszkać, ponieważ przed sezonem letnim ceny są zdecydowanie niższe i to daje możliwość za naprawdę małą kwotę wynająć tego rodzaju kwatery.

Read more ›

Categories