Letni czas na wyjazdy jest już blisko

Sezon wypoczynkowy już niebawem, można będzie uznać za otwarty. Super okazją na otwierający wyjazd będzie weekend majowy, który w Polsce uważa się za świetny termin dla pierwszych zagranicznych wyjazdów. Każde biuro podroży działające w Polsce doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza okazja do sprzedania sporej liczby przeróżnych wycieczek. Na pewno w tym roku dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

wczasy, wakacje, last minute

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Do podróży w ten gorący region Europy Polaków skłania pogoda, która w naszym kraju nie daje jakichkolwiek powodów do zadowolenia. Temperatury trochę powyżej zera przez pierwsze 4 miesiące, powodują, że gro z nas tęskni za upałami. W Hiszpanii upalnych dni na pewno nie zabraknie. Celem wypraw Polaków bez wątpienia będą hiszpańskie archipelagi. Jeśli chcemy wybrać się nieco bliżej, dobrym rozwiązaniem będą dla nas Baleary. Szczególnie znaną wyspą tego archipelagu jest Majorka. Jest to typowo turystyczny kurort, który cieszy się dużym zainteresowaniem, głównie gości z Niemiec czy też Wysp Brytyjskich.

Nasz artykuł (https://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-dla-nauczycieli/) zafascynował Cię na tyle, że czujesz ochotę na kolejne? Szalenie nas to ucieszyło. Zatem wejdź w poniższy link.

Na Majorce nie brakuje miejsc, w których można się przednio zabawić. Kluby disco a także lokalne restauracyjne są tutaj otwarte dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby. Trzeba nie zapominać, że z racji dużych temperatur, które panują w tej części Europy, prawdziwe życie rozpoczyna się tu w godzinach nocnych, gdy temperatura jest nieco bardziej sprzyjająca spacerom a także poznawaniu miasta.

wakacje, wczasy

Tak samo szalenie popularnym kierunkiem, gdy mówimy o Hiszpanii są także Wyspy Kanaryjskie.

Gdy czytasz o zawierającej fascynującą Cię treść nowej witrynie, to najpierw zweryfikuj info dotyczące źródeł, z których pobiera ona informacje.

Są one nieco oddalone od kontynentalnej Hiszpanii, ale swoim klimatem ogromnie przypominają to, co można zobaczyć na Balearach. Jedną z głównych wysp jest Teneryfa (wejdź tutaj). Teneryfa jest miejscem, które położone jest bliżej czarnego lądu, a więc należy być gotowym na nieco bardziej egzotyczny klimat. Z racji zdecydowanie większych odległości podróż lotnicza jest dłuższa, i przez to droższa. Chętnych jednakże nie brak, z racji pięknych plaż a także wielu innych niepowtarzalnych atrakcji, które są zagwarantowane turystom w czasie ich pobytu w luksusowych hotelach, jakie tylko można sobie wyśnić.

Comments are closed.