Categories

Archive

Coraz częściej jeździmy nad polskie morze. Jakiego rodzaju są główne tego powody? Jakie miasta dobrze polecić?

W każdym roku miejscowości nadmorskie przeżywają oblężenie. Ale nie zawsze tak to wyglądało. Parę lat temu zdarzało się tak, iż dużo osób wyjeżdżało za granicę zamiast nad Bałtyk, lecz aktualnie, jak się zdaje, znów cenimy nasze wspaniałe cudowne morze.

Read more ›

Categories

Wakacje 2015 warto spędzać w niezwykłym miejscu – costa brava

Idea wyjazdów urlopowych nierzadko pojawia się niesamowicie spontanicznie. Nie ma w tym nic negatywnego, gdyż to właśnie tego rodzaju wyjazdy wspomina się w dalszej kolejności szczególnie często i najchętniej. Wyjazdy z bliskimi jednak muszą być bardziej zorganizowane, chociażby ze względu na opcje dobrania odpowiedniego hotelu i możliwości dojazdu.

Read more ›

Categories

Dlaczego warto mieć rehabilitację w Kołobrzegu?

Lubię Morze Bałtyckie. Zwłaszcza w trakcie sezonu urlopowego, gdy pogoda jest znośna, lecz niekoniecznie. W końcu nawet jesienią miasta umiejscowione nad Morzem Bałtyckim są ciekawe. Chociaż oczywiście nie wszystkie z nich. Szczególnie warty uznania jest, zapewne doskonale znany dla wielu internautów, Kołobrzeg. Moim zdaniem Kołobrzeg to niesamowite miasto, którego dużą zaletą jest to, że nie jest wymarłe poza latem. Takie miejsca są warte odwiedzenia w definitywnie każdym czasie. Zwróć na to większą uwagę.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było pomijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upalnej pogody i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

Categories