Categories

Archive

Marzysz o egzotycznych przygodach? Wszystko przed tobą, biura podróży oferują coraz ciekawsze wyjazdy do odległych rejonów świata

Zagraniczne wyjazdy oferują idealną okazję, aby poznawać nieznaną kulturę, zapoznać się z przedstawicielami innych narodowości, zasmakować egzotycznych smakołyków i zobaczyć cudowne miejsca. Pośród naszych rodaków zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Europy, nasi rodacy z chęcią decydują się także na wakacje nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji bądź Turcji.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto wyjeżdża na wakacje w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest bardzo wiele osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat bardzo popularne są tego rodzaju wyjazdy. Po prostu pakuje się walizki i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, gdzie chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest ogromny. Oczywiście najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Orientalne wycieczki Last Minute, czyli jak zyskać na specjalnych ofertach

Dalekie wyprawy do egzotycznych regionów to niestety ogromny wydatek. Przy odrobinie szczęścia jednak uda nam się natrafić na wyjątkową ofertę. Początek października wcale nie wieńczy okresu urlopu. Wiele osób odkłada wakacje właśnie na wrzesień i październik, kiedy ceny wycieczek organizowanych przez biura podróży spadają. Jak upolować idealną ofertę dla siebie?

Read more ›

Categories