Categories

Archive

Orientalne wycieczki Last Minute, czyli jak zyskać na specjalnych ofertach

Dalekie eskapady do egzotycznych krajów to niestety znaczny koszt. Przy odrobinie szczęścia jednak uda nam się natrafić na promocyjną ofertę. Początek jesieni wcale nie wieńczy sezonu urlopowego. Wiele osób przesuwa urlop właśnie na jesień, kiedy koszty wyjazdów nadzorowanych przez biura podróży lecą w dół. Jak trafić na idealną okazję dla siebie?

Read more ›

Categories

Marzysz o egzotycznych przygodach? Wszystko przed tobą, biura podróży oferują coraz ciekawsze wyjazdy do odległych rejonów świata

Zagraniczne wyjazdy zapewniają doskonała okazję, by poznawać obcą kulturę, zapoznać się z przedstawicielami innych narodowości, posmakować niezwykłych smakołyków i ujrzeć wspaniałe miejsca. Wśród Polaków zainteresowaniem cieszą się wycieczki po Europie, nasi rodacy chętnie wybierają się też na wakacje nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji czy Turcji.

Read more ›

Categories

Hel? Czemu nie

dzieci
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było pomijane w naszych kalkulacjach wakacyjnych. Utarło się, że najchętniej przebywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.

Read more ›

Categories

Chciałbyś pojechać na atrakcyjny zagraniczny urlop? Skorzystaj z wczasów organizowanych w niemieckich biurach podróży

Pogoda w Polsce częstokrotnie płata figla, więc tak wielu ludzi decyduje się na zagraniczne wakacje. W Grecji, Hiszpanii lub Egipcie mamy pewność, że będziemy wygrzewać się w cieple słońca, nie zaś chodzić pod parasolem, myśląc czy cieplejsza aura przyjdzie nim powrócimy do domu. Niestety nie każdy ma szansę na taki urlop, ponieważ nie da się zaprzeczyć, że wczasy poza granicami kosztują.

Read more ›

Categories

Masz dosyć szarej jesieni? Jeżeli tylko masz to odpowiednio dużo czasu, krótkie wakacje za granicą z pewnością będą świetnym pomysłem

Właściwie co roku każdego człowieka dopada jesienna depresja. Nie da się ukryć, że jesień to obecnie i w polskim klimacie właściwie najmniej lubiana pora roku. Kiedy Ty także nie przepadasz za liśćmi opadającymi z drzew i masz już dość patrzenia na deszcz padający za oknem, być może niezłym pomysłem dla Ciebie będzie pojechanie na jakieś zagraniczne wakacje. To na pewno świetny pomysł na przedłużenie chociaż odrobinę wakacji.

Read more ›

Categories