Categories

Archive

Wakacyjny czas na wyjazdy jest już blisko

Sezon urlopowy już niebawem, będziemy mogli uznać za rozpoczęty. Dobrą okazją na pierwszy wyjazd będzie długi majowy weekend, który w Polsce uznawany jest za świetny czas dla pierwszych wojaży. Każde biuro podroży oferujące swoje usługi na terenie naszego kraju doskonale wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania większej liczby różnych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku sporym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

Read more ›

Categories
Tags

Letni czas na wyjazdy jest już blisko

Sezon wypoczynkowy już niedługo, można będzie uznać za rozpoczęty. Super okazją na pierwszy wyjazd będzie długi majowy weekend, który w Polsce uznawany jest za świetny termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży funkcjonujące w Polsce doskonale wie, że jest to pierwsza okazja do sprzedania dużej liczby przeróżnych wycieczek. Z całą pewnością w tym roku znacznym zainteresowaniem cieszyć się będzie Hiszpania.

Read more ›

Categories
Tags

Transport do zakładów pracy ludzi za granicę

Transport ludzi to bardzo rozbudowana i skomplikowana dziedzina transportu. Największym wyzwaniem stojącym przed przedsiębiorstwem transportowym jest przewóz niedużej grupy ludzi na wielkie odległości. Jest to usługa bardzo popularna wśród Polaków zatrudnionych poza granicami kraju. Każdy klient, który pragnie skorzystać z tego typu usługi wyjeżdża z innego punktu i jedzie w inną częśc kraju. Skoordynowanie tego typu trasy sprawia więc wielkie kłopoty przewoźnikom. Jednak dzięki wykorzystaniu niezbyt dużych aut osobowych, może być to interes ekonomicznie opłacalny.

Read more ›

Categories

Oferty wakacji w krajach bałkańskich

Intrygujące oferty podróży do wielu krajów świata, takich jak Grecja czy Rosja, nie muszą zawsze być mocno kosztowne. Bywają obecnie dostosowane one perfekcyjnie do potrzeb podróżujących. Jak jednak w nieprzeciętnym wręcz natłoku ofert biur podróży dokonać wyboru, aby potem nie żałować słabych wakacji?

Read more ›

Categories

Rzeszów to coraz prężniej rozwijający się ośrodek miejski. Miasto z bogatą historią, z perspektywami na przyszłość

Rzeszów to jedno z bardziej interesujących polskich miast, leży na granicy dwóch dużych regionów. Jednym z nich jest Kotlina Sandomierska, następnym Pogórze Środkowobeskidzkie. Najistotniejsza część miejscowości leży na Podgórzu Rzeszowskim, z kolei odmienne części, to północny koniec miasteczka, który jest ulokowany na Pradolinie Podkarpackiej i południowy obszar miasta położony na Pogórzu Dynowskim.

Read more ›

Categories