Categories

Archive

Rzeszów to coraz prężniej rozwijający się ośrodek miejski. Miasto z bogatą historią, z perspektywami na przyszłość

Rzeszów to jedno z ciekawszych polskich miast, rozciąga się na pograniczu dwóch dużych regionów. Pierwszym z nich jest Kotlina Sandomierska, kolejnym Pogórze Środkowobeskidzkie. Najważniejsza część miasta jest położona na Podgórzu Rzeszowskim, z kolei pozostałe części, to północny kraniec miasteczka, który jest położony na Pradolinie Podkarpackiej i południowy obszar miasta rozciągający się na Pogórzu Dynowskim.

Read more ›

Categories

Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Łącznie z wiosennym czasem pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, razem z innymi polskimi miastami, jest świadkiem sezonowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie letnich urlopów i prawdopodobnie znów powróci od jesieni. Wtedy to do miasta napłynie świeży rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.

Read more ›

Categories

Najczęściej wybierane przez naszych rodaków miejscowości za granicą

Wypoczynek to coś na pewno istotnego dla wszystkich osób. W końcu jeśli w ciągu tygodnia jesteśmy w pracy po kilkadziesiąt godzin, przez kilka miesięcy pod rząd, ciężko nie czuć zmęczenia. I dlatego jak najbardziej warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w kraju? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, choćby po to, aby zobaczyć coś interesującego, zwiedzić niezapomniane zabytki, etc.

Read more ›

Categories