Wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Błękitne morze, rozległe plaże z miękkim, złocistym piachem, soczyście zielone krzewy i drzewa i zupełna swoboda – tak w skrócie opisać można docenianą przez wczasowiczów ze wszystkich zakątków świata wyspę Morza Karaibskiego. Każdy ma jakieś marzenia urlopowe, a Jamajka z pewnością nierzadko stanowi cel upragnionej wycieczki

wakacje

Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
. Aktualnie biura wycieczkowe mają w ofercie coraz więcej wycieczek do tego oryginalnego i pięknego państwa. Wycieczki te mogą przyjąć formę zorganizowanego wyjazdu, albo ograniczają się do transportu i zakwaterowania z wyżywieniem, natomiast czas wolny turysta organizuje sobie wedle własnych potrzeb. Jeżeli jesteśmy typem lekkoducha i nie lubimy działać według precyzyjnie przygotowanego planu dnia, ta druga możliwość z pewnością będzie dla nas bardziej atrakcyjna.

Nie zapominaj – ciągle bądź na bieżąco. Dlatego namawiamy Cię do przejrzenia nowego artykułu, który ukryliśmy pod poniższym linkiem. Nie zawiedziesz się!

Jeśli chodzi o dobre miejsce wylotu, to na Jamajkę opłaca się wyruszyć z Wrocławia, szczególnie, kiedy mieszka się w oddaleniu od innych miejscowości, posiadających własne lotniska. Wrocław jest istotnym ośrodkiem gospodarczym w Polsce i posiada świetnie rozwiniętą sieć dróg, więc łatwo tu dostać się właściwie z każdej miejscowości.

Sama podróż z Wrocławia na Jamajkę trwa około 14 godzin. Później można już delektować się zażywaniem kąpieli słonecznych i morskich w ciągu dnia i szalonymi dyskotekami w nocy.

Gdy zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to nie namyślaj się tylko odwiedź www (https://www.coraltravel.pl/wakacje/tunezja), a znajdziesz tutaj podobne, fascynujące informacje na ten temat.

Jamajka słynie przecież z szeroko pojmowanej swobody, jest kolebką muzyki reggae, jak również wytwórcą jednej z najsłynniejszych kaw świata – Blue Jamajca, której nazwa wywodzi się od znajdujących się na wyspie Gór Błękitnych. Przebywając w tym zachwycającym kraju, warto także wybrać się na oferowane przez biura podróży wycieczki. Jamajka wycieczki to bowiem nie tylko morze, piasek, słońce i egzotyczna roślinność.

Odkryjemy tu również zachwycające, malownicze wodospady, np. Dum’s River Falls oraz zapierające dech w piersi zatoki, w których zaobserwować możemy delfiny, rekiny i pozostałe stworzenia wodne. Wędrując po plażach, często można napotkać naturalne laguny i baseny, tworzące wspaniałe, hipnotyzujące krajobrazy. Jamajka bezsprzecznie jest miejscem, które opłaca się odwiedzić. Choć wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę nie są tanie, bo za 7-dniowy wypoczynek z przelotem w obie strony musimy liczyć kilka tysięcy złotych od osoby, warto spełnić swoje marzenie o doskonałym wypoczynku.

Comments are closed.