Categories

Archive

Planowanie wakacji

Zorganizowanie cudownych, pełnych wrażeń wakacji jest wyjątkowo trudne, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Jednakże, gdy udajemy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Read more ›

Categories

Najchętniej odwiedzane turystyczne atrakcje w Indiach czyli co ciekawego można robić w Goa.

Indie to bardzo zróżnicowany kraj, zresztą trudno się dziwić temu, skoro jest jednym z najliczniejszych na świecie. Indie są często wybieranym miejscem na urlop czy wakacyjny wyjazd, ale aby chociaż trochę zwiedzić ten kraj to potrzeba dużo więcej czasu niż jedynie okres dwutygodniowej wycieczki.

Read more ›

Categories
Tags

Jeśli w czasie wakacji i luźnych dni, od leżenia na plaży i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

Gdy przychodzi okres letni, zrobi się ciepło, każdy już myśli o wymarzonym urlopie. Rozpoczynamy aranżować i snuć plany na wakacyjne wyjazdy, podróże. Szukamy pomysłu, jak najkorzystniej przeżyć czas z bliskimi, aby zaznać chwili relaksu.

Read more ›

Categories

Jeśli nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje. Chciałbyś zobaczyć oryginalne miejsce w ciepłych krajach – zainwestuj swój czas i pieniądze w wycieczkę na Filipiny.

Wielkimi krokami nadchodzą wymarzone wakacje. Każdy z Nas już w myślach jest na wyczekiwanym odpoczynku. Pogoda towarzyszy refleksji na temat interesujących wycieczek. Biura podróży mają dużo pracy. Sporo z nich reklamuje się w tym sezonie z hasłem: Filipiny wycieczki.

Read more ›

Categories

Jastrzębia Góra – wypraw na wypoczynek 2014

Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, znajdującego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich turystów na wakacje nad Bałtykiem. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fantastyczny klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech metrów nad poziomem morza U jego podnóża mieści się wyjątkowo urozmaicona plaża – od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu.

Read more ›

Categories