Categories

Archive

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Jeśli w czasie wakacji i luźnych dni, od leżenia na plaży i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

Gdy przychodzi okres letni, zrobi się cieplej, każdy już podejmuje refleksję o wymarzonym wypoczynku. Rozpoczynamy aranżować i snuć zamiary na wakacyjne wypady, wycieczki. Szukamy idei, jak najpożyteczniej spędzić czas z bliskimi, żeby zaznawać chwilę relaksu.

Read more ›

Categories

Planowanie wakacji

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Aczkolwiek, jeśli wybieramy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj lub wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Read more ›

Categories