Categories

Archive

Pora wybrać się na urlop

Wszyscy już czujemy się przemęczeni i chcemy należnego urlopu. Marzymy o wspaniałych wakacjach. Zwłaszcza teraz, kiedy mocniej zaświeciło słoneczko. Okres wakacyjny nadchodzi wielkimi krokami. Pora wybrać miejsce, w które wybierzemy się na wczasy. Agencje podróży już od tygodni wabią nas pięknymi zdjęciami w folderach.

Read more ›

Categories
Tags

Wycieczka do Tunezji

Podróż potrzeba nierzadko planować z wyprzedzeniem, co niestety najczęściej nie bywa zbyt proste. Ciężko obecnie zwykle decydować się na to do jakiego kraju się udać. Rozliczne biura podróży prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które znacznie utrudniają pełne zorientowanie się w tym temacie. Sprawa niby drugorzędna, zwykle okazuje się być ważna jeśli ktoś poszukuje w miarę tanich, ale znakomitych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może jednak Egipt albo Ameryka?

Read more ›

Categories

W którym terminie i gdzie warto pojechać na egzotyczne wakacje?

Wakacje przeminęły i nadeszła wspaniała nasza złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda zrobiła się mniej przyjazna. Krócej cieszymy się słońcem, a wieczory coraz dłuższe. Grudzień zbliża się małymi kroczkami. Jedni się radują na myśl o świętach, drudzy natomiast są narzekają, gdyż nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Read more ›

Categories

Orientalne podróże zapewniają niezwyczajne przeżycia, już dzisiaj opłać urlop swego życia!

Odpoczynek od zawodowych nerwów należy się każdemu człowiekowi, przez to raz na jakiś czas trzeba zaplanować wypoczynek z prawdziwego zdarzenia i poddać się relaksowi. Wycieczki organizowane przez biura podróży cieszą się znacznym zainteresowaniem, bowiem to wielka wygoda, kiedy cały pobyt na miejscu jest już zorganizowany.

Read more ›

Categories