Categories

Archive

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Głównymi plusami Juraty są cudowne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają piękne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego morza, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

Twój wymarzony urlop!

Biuro podróży Orlica – solidny organizator urlopów działający na naszym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu niezapomnianych wyjazdów do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Turyści którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Read more ›

Categories

Podróż nad polskie morze

W czasie chłodnych zimowych wieczorów marzyliśmy o cudownych wczasach. Wyobrażaliśmy sobie beztroskie dni na piaszczystej plaży oraz wesołe igraszki w błękitnym morzu. Tegoroczna zima była wyjątkowo długa i z radością powitaliśmy wiosnę. A razem z nią cieplejsze dni. Okres urlopowy już tuż tuż, należy zatem zaplanować już jakieś wczasy.

Read more ›

Categories