Categories

Archive

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to słynne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski umiejscowiony w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są bardzo ładne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i właściwe warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz śliczna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy wybrałeś cel, w którym się udasz w lato 2013? O ile nie, mamy dla ciebie trzy ciekawe oferty, na które trzeba zwrócić uwagę, kiedy znów odwiedzisz miejscowe albo internetowe biuro turystyczne. Mimo że panuje tam ciężki krach finansowy, warto odwiedzić ten śliczny kraj latem. Każdy gość, który zna historię, musi chociaż raz w żywocie zwiedzić majestatyczny Akropol.

Read more ›

Categories

Planowanie wakacji

Zorganizowanie wspaniałych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle trudne, a zarazem skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Aczkolwiek, kiedy udajemy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą niezwykle znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar pojechać.

Read more ›

Categories