Categories

Archive

Planowanie wakacji

Zorganizowanie niepowtarzalnych, pełnych wrażeń wczasów jest wyjątkowo trudne, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny odpoczynek są lipiec a także sierpień. Aczkolwiek, jeżeli wybieramy się poza granicę kraju do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj lub wrzesień. Za granicą bardzo znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Read more ›

Categories

Urlop 2013

Sezon urlopowy już w pełni, a my nie możemy się już doczekać upragnionego wyjazdu wakacyjnego. W końcu oczekujemy na niego okrągły rok. Podczas leniwych, zimowych wieczorów pocieszaliśmy się zdjęciami z minionego sezonu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy tacy zadowoleni z życia. Tegoroczna zima strasznie dała się nam we znaki, dlatego szczególnie wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.

Read more ›

Categories

Wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Lazurowe morze, szerokie plaże z miękkim, białym piachem, obłędnie zielone krzewy i drzewa oraz 100-procentowa wolność – tak ogólnie opisać można cenioną przez turystów ze wszystkich zakątków świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka z pewnością nierzadko jest celem upragnionej podróży

Read more ›

Categories