Categories

Archive

Ustronie Morskie – uzdrowisko na udane wakacje

Ustronie Morskie to letnisko nadmorskie położone 13 km na wschód od Kołobrzegu. Miasteczko położone jest niezwykle malowniczo – jego zabudowa rozpościerają się na przestrzeni 3,5 km, wzdłuż linii klifu, który ukośnie mknie ku piaszczystej i rozległej plaży. Kiedyś skromna osada rybacka aktualnie jest kurortem, do którego by spędzić wakacje nad morzem przybywa kilka tysięcy urlopowiczów.

Read more ›

Categories

Chorwacja wymarzonym miejscem na relaks

Stojąc przed wyborem destynacji urlopowej, wskazane jest pod uwagę wziąć przeceny lotnicze rozmaitych przewoźników. Tak więc możemy trafić na loty do Chorwacji w znakomitej cenie, która niezaprzeczalnie robi wrażenie. Zadowoleniu konsumentów, jaki zdążyli schwytać tę znakomitą okazję, nie ma końca. Rekomendacja usatysfakcjonowanych podróżników mówi sama za siebie oraz tym samym zachęca do korzystania z wyjątkowo atrakcyjnych usług przelotowych.

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy wybrać się na wycieczkę na drugi jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie paru godzin możemy się tam dostać, w kwocie kilkuset złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi skwar i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, nadal rzesze Polaków udają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego fenomen?

Read more ›

Dokąd warto wybrać się z rodziną nad morze podczas wakacji?

Nie da się zataić zjawiska, że dużymi krokami zbliża się do nas lato. Jest to najcieplejsza pora w trakcie całego roku, w czasie której zazwyczaj planujemy nasz odpoczynek. Okazuje się jednakże, że zorganizowanie wartościowego i równolegle udanego wyjazdy wakacyjnego nie jest wcale łatwym zadaniem, jakby mogło się na pozór wydawać.

Read more ›

Categories

Gdzie najlepiej wybrać się na letni urlop, żeby zorganizować sobie mnóstwo atrakcji?

Po zakończonej zimie przychodzi okres, kiedy powinno się zacząć planować lato. Najpierw musimy wskazać termin, który przedstawimy kierownikowi a dopiero później znaleźć miejsce destynacji. Lista możliwych kierunków jest nieskończona. Co jednak należy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej zabawy?

Read more ›

Categories