Categories

Archive

Gdzie najlepiej wybrać się na letni urlop, żeby zorganizować sobie mnóstwo atrakcji?

W pewnym momencie nadchodzi okres, kiedy powinno się zacząć planować wakacje. Najpierw powinniśmy dobrać termin, jaki zgłosimy przełożonemu a dopiero potem poszukać miejsce destynacji. Lista ewentualnych kierunków jest długa. Co jednak należy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej atrakcji?

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie zachwyca, może nawet autentycznie drażnić. Zziębnięci szukamy urlopu w cieple. Właśnie last minute to dobry wybór na idealny wakacyjny wyjazd. Niezależnie od pory roku piękne plaże perfekcyjnie mieszczą się w sferze naszych marzeń. Większość Polaków wybiera wakacje w u nas, ale coraz częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i słynna – Fuerteventura – ściągają każdego lata znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Planowanie wakacji

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Aczkolwiek, jeśli wybieramy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj lub wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Read more ›

Categories