Categories

Archive

Planowanie wakacji

Zorganizowanie cudownych, pełnych wrażeń wakacji jest wyjątkowo trudne, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Jednakże, gdy udajemy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Read more ›

Categories

Zanim wyjedziesz nad morze, poszukaj noclegów

Szmer fal, rozgrzany piasek, morska bryza. Idealne miejsce na spacer. Tymczasem zanim udamy się na wędrówkę wybrzeżem polskiego morza, w pierwszej kolejności trzeba odbyć podróż szlakiem stancji w nadmorskich miejscowościach. Dlatego, że jedną z posad udanego wyjazdu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest w zasadzie ogromna. Od pokoi, kwater, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.

Read more ›

Categories

Domki do wynajęcia na weekendowe wycieczki nad morze

Sporo osób decyduje się teraz na wyjazdy weekendowe w przeróżne miejsca, by między innymi na parę dni zmieniać otoczenie. Głównie decydują się na to osoby młodsze, które pracują bardzo dużo w ciągu tygodnia, a niekoniecznie mogą sobie pozwolić na dłuższe wczasy z uwagi na specyfikę własnej profesji. Zazwyczaj turyści jeżdżą gdzieś bliżej miejsca zamieszkania, aczkolwiek może zdarzyć się również, że będą chcieli pojechać dalej.

Read more ›

Categories

W jakie polskie zakątki pojechać na wczasy, żeby upragniony relaks okazał się strzałem w dziesiątkę

Jeśli chodzi o organizację urlopowych wyjazdów, to polskie familie wyznają zazwyczaj jedną zasadę: zimą jedziemy w góry, najlepiej te wysokie, czyli np. Karkonosze, a w trakcie wakacji stawiamy na dwutygodniowy odpoczynek nad wodą, np. nad Morzem Bałtyckim. Tamtejsza woda morska nie bywa co prawda tak cieplutka, jak ta w Morzu Czerwonym, ale i ceny za pobyt na północno-zachodnim terenie naszego państwa nie sięgają dużych kwot.

Read more ›

Categories