Categories

Archive

Jak co wakacje – wczasy nad morzem

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Robi się co raz pogodniej. Sezon urlopowy już blisko. A my gnijemy w biurze i marzymy o błogim obijaniu się. Tylko gdzie się wybrać w tym sezonie? Słoneczna Grecja już zwiedzona, tropikalne wysepki też się nam opatrzyły- może teraz pora na ojczyznę? Tylko gdzie? W Tatrach, czy nad Bałtykiem?

Read more ›

Categories

Spędź Urlop nad Morzem Bałtyckim

Ferie nad morzem to wspaniała opcja na cudowny relaks. Wielu Polaków preferuje wyjazdy np. nad Adriatyk, nie zdając sobie sprawy, jakie urocze morze leży całkiem niedaleko. Trzeba, żeby Polacy na nowo pokochali nasz Bałtyk, o który walczyli nasi przodkowie. Latem Bałtyk może na równych warunkach rywalizować z zachodnimi riwierami.

Read more ›

Categories

Stegna – mała mieścina, w której można przeżyć idealne wakacje i podnająć wygodne domki letniskowe.

Są takie chwile, o których zasadniczo każdy człowiek śni i czeka na nie cały rok. Przede wszystkim związane są one z wolnymi dniami, kiedy jednostka ma chwilę spokoju i może w ich trakcie odsapnąć i się zrelaksować. Dla sporej liczby osób jest to najważniejszy okres w ciągu całego roku.

Read more ›

Categories

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie rozpieszcza, jest w stanie nawet autentycznie denerwować. Zmęczeni poszukujemy więc odpoczynku zagranicą. Ponoć last minute jest dobrym sposobem na idealny wyjazd. Bez względu na porę roku piękne plaże perfekcyjnie znajdują się w sferze pragnień. Spora grupa rodaków wybiera wakacje w u nas, jednak znacznie częściej spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i najsłynniejsza – Fuerteventura – przyciągają każdego lata jeszcze więcej turystów.

Read more ›

Categories