Categories

Archive

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to mała, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Dlaczego warto wynająć domki letniskowe nad Bałtykiem?

Wczasy najlepiej jest planować na kilka miesięcy przed wyjazdem. Tylko wtedy pozyskamy gwarancję, że zamówiliśmy najlepsze miejsce w korzystnej cenie. W sezonie jest już dużo mniej wolnych, atrakcyjnych noclegów, ponieważ większość została wynajęta i są niewielkie szanse, że coś się zwolni. Jednym z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych wypraw jest morze.

Read more ›

Categories

Bałtyckie morze – dobre lokalizacje na urlop

W dzisiejszych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej koniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozpieszczają, śródziemnomorskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w trakcie trzech godzin możemy się tam znaleźć, w cenie dwustu złotych. Lecz nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy również lubi upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszelkich udogodnień, nadal tabuny Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Read more ›

Wczasy warto spędzić w naszym kraju

Sezon wakacyjny już przyszedł. Nie mogliśmy się doczekać tej chwili, kiedy nareszcie możemy porzucić wszystkie codzienne obowiązki jak najdalej i oddać się słodkiemu lenistwu. Przecież, przez okrągły roku ciężko pracowaliśmy. W pracy nieustannie byliśmy narażeni na wielki stres. W domu oczekiwały na nas rodzinne kłopoty. Nigdy nie ma chwilki, aby porządnie odpocząć. Wiecznie dokądś gnamy. Czujemy się przemęczeni i nieustannie rozdrażnieni. Najwyższa pora, by w końcu porządnie się zrelaksować w jakimś pięknym miejscu.

Read more ›

Categories