Categories

Archive

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie słońce nie zachwyca, może nawet poważnie denerwować. Marznąc, szukamy urlopu w ciepłych krajach. Właśnie last minute jest dobrym sposobem na udany wyjazd. Nie tylko w wakacje wczasy zagranicą doskonale znajdują się w sferze naszych marzeń. Spora grupa rodaków wybiera wakacje w u nas, ale znacznie częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – odwiedza każdego roku znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Domki do wynajęcia na weekendowe wycieczki nad morze

Wiele osób decyduje się obecnie na wypady na weekend w przeróżne miejsca, żeby między innymi na kilka dni zmieniać otoczenie. Nade wszystko decydują się na to osoby młodsze, które pracują sporo w ciągu tygodnia, a niekoniecznie mają możliwość sobie pozwolić na dłuższe wczasy ze względu na specyfikę własnej profesji. Zwykle turyści wyjeżdżają gdzieś bliżej miejsca zamieszkania, natomiast może zdarzyć się też, że wolą wyjechać w dalsze rejony.

Read more ›

Categories

Kwatery nadmorskie, jakie opłaca się zarezerwować przed Świętami Wielkanocnymi

Zbliżające się Święta Wielkanocne znacznie bardziej zachęcają do tego, żeby wyjechać gdziekolwiek i kilka dni spędzać w innych aniżeli dotychczasowo okolicznościach. A rzeczywiście, jest wiele ludzi korzystających z tej opcji. Te osoby między innymi ochoczo jeżdżą w góry albo nad morze. Tymczasem, tendencja wygląda tak, że o ile Boże Narodzenie większość turystów spędzi w górach, tak kwatery nadmorskie warto rezerwować przed Świętami Wielkanocnymi.

Read more ›

Wyjazdy windsurfingowe – jakie miejsca Polski są bardzo dobre, by uprawiać ten sport?

Choć wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest bardzo powszechny w Polsce, nie jest to wcale prawda, a coraz więcej ludzi decyduje się na ten rodzaj aktywności. To łączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z przyrodą, lecz także ukształtować kondycję oraz sprawdzić własne umiejętności. Windsurfing dostarcza także duże dawki prawdziwej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.

Read more ›

Categories