Categories

Archive

Polskie góry – co warto zobaczyć

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o dalekich zakątkach świata. Niestety, ponieważ stopują nas pieniądze albo czas, zazwyczaj sięgamy po popularne oferty. Przeważnie króluje wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Znamy te miejsca oraz mamy świadomość, że spędzimy tam wspaniały wypoczynek.

Read more ›

Categories

Mazury – najlepsze miejsce na urlop

Obecnie posiadamy niezwykle dużo alternatyw wakacyjnych. Z pomocą tanich przewoźników lotniczych możemy miło spędzić wakacje w którejś z zachodnich metropolii lub resortów morskich. Mocniej ambitni turyści mogą wybrać się lotem długodystansowym do Ameryki lub na daleki Wschód. Sporo rodaków z kolei nadal wybiera polskie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie posiada grono zadeklarowanych miłośników, którzy z roku na rok odwiedzają je ponownie. W czym tkwi jego magia? Czy w miejscowości Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Read more ›

Categories

Planowanie wakacji

Zorganizowanie świetnych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle ciężkie, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny odpoczynek są lipiec jak również sierpień. Aczkolwiek, gdy udajemy się za granice do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. Za granicą niezwykle znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Read more ›

Categories