Categories

Archive

W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie jechać na swoje ferie czy wakacje. Do dyspozycji jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno bardzo piękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Na przykład latem bez przerwy ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Bałtykiem. Lecz często trafiają się tu problemy z brakiem pogody, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Read more ›

Categories

Wyjazdy windsurfingowe – jakie miejsca Polski są bardzo dobre, by uprawiać ten sport?

Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest dość popularny w naszym kraju, nie jest to wcale prawdą, a coraz więcej ludzi decyduje się na taki rodzaj aktywności. To połączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z wodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing zapewnia także duże dawki niekłamanej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.

Read more ›

Categories

Wyjątkowe wakacje: dokąd się wybrać, żeby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze czyste morze i tłumy wczasowiczów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeśli znudziły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez rzesze urlopowiczów i poszukujesz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych lokalizacjach.

Read more ›

Categories

Co robić w Grecji?

Pobyt w Grecji wiąże się po największej części ze słońcem, piaszczystą plażą i morzem. Warto jednak pamiętać, iż są tu także przecudowne góry i urzekająca obfitością przyroda, a tym samym kapitalne warunki, aby zażyć trochę ruchu. Z całą pewnością wyjdzie nam to na zdrowie. Mogą to być górskie ekskursje, ale również żeglowanie.

Read more ›

Categories